Kwietniowe śniadanie Klubu Biznesu GieKSy

9 Apr 2018 Share

Restauracja Hotelu Monopol gościła kolejne spotkanie Klubu Biznesu GKS-u Katowice w ramach śniadania biznesowego.

Restauracja Hotelu Monopol gościła kolejne spotkanie Klubu Biznesu GKS-u Katowice w ramach śniadania biznesowego.

Drugie już spotkanie w tym roku cieszyło się dużym zainteresowaniem i służyło wzmocnieniu środowiska biznesowego wokół GKS-u Katowice. Przedstawiciele firm ze Śląska mieli okazję do zaprezentowania profili swoich marek oraz na wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych kontaktów. Była to również doskonała szansa na przedstawienie i przywitanie nowych partnerów GieKSy - firmy Contrakt, Silport oraz nowego partnera medialnego - Polskiego Radia Katowice.  


Wśród gości specjalnych spotkania byli m.in. naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Katowice - Sławomir Witek oraz członek rady nadzorczej GKS-u Katowice - Wojciech Andrzejewski. - Przez ostatnie lata udało nam się osiągnąć sukces w organizowaniu tego, jak funkcjonuje wielosekcyjny GKS Katowice. Wielokrotnie otrzymuję telefony od moich odpowiedników z innych miast z pytaniem, jak udało nam się to zrobić - mówi Sławomir Witek. - Marką sportową Katowic jest GieKSa i mamy dla niej zaplanowaną wieloletnią strategię - dodaje. 


- W ostatnich dniach cieszyliśmy się z jednego największych sukcesów klubu sportowego występującego pod szyldem GKS-u, mianowicie z wicemistrzostwa hokeistów - mówi z kolei Wojciech Andrzejewski. - Sukcesy przyszły wcześniej, niż były zakładane. GieKSa w obecnym układzie istnieje od nieco ponad dwóch lat, a te sukcesy wynikają z dobrej organizacji i z ciężkiej pracy. Chcemy stworzyć społeczność, która będzie korzystała z obiektów zarówno w wymiarze amatorskim, jak i będzie mogła spędzać wolny czas na wydarzeniach sportowych. Ważne jest również to, by stworzyć możliwości uprawiania sportu najmłodszym - dodał. 

 

">

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.