Krew znów się polała

14 Nov 2017 Share

Jak minęła Wam niedziela? Nam świetnie, bo wspólnie z Wami pomogliśmy potrzebującym w naszej corocznej akcji Oddaj krew, idź na mecz!

 

Przez te lata ilość oddanej krwi można liczyć w setkach litrów, co przekłada się na wsparcie dla osób, które tego, cennego płynu potrzebują najbardziej. Dziś udało się zebrać kolejne 17,5 litrów dzięki zaangażowaniu 35 krwiodawców. Wielu innych aktywnie włączyło się w gry i zabawy zorganizowane w strefie eventowej, nieopodal Oficjalnego Sklepu TS Podbeskidzie. To tu toczyły się rozgrywki Przedszkolaków Podbeskidzia, którzy w gierce na małe bramki rywalizowali z graczami pierwszej drużyny. Przeprowadzony został także konkurs strzałów na bramkę, w którym każdy uczestnik otrzymał nagrodę. A dla mniej aktywnych dzieci, konkurs plastyczny, w którym za narysowanie piłkarza można wygrać udział w dziecięcej eskorcie na meczu Górali. Nie brakowało też chętnych do wspólnych zdjęć z zawodnikami Podbeskidzia oraz prowadzącym imprezę Bożydarem Iwanowem, a także gościem specjalnym Staszkiem Karpiel-Bułecką, który także chętnie uczestniczył w grach i zabawach.

 

 

Kluczowa dziś była jednak zbiórka krwi, podczas której kibice Podbeskidzia kolejny raz pokazali, że w ważnych momentach nie zawodzą.

 

 

Dziękujemy także sponsorom akcji: PMiW Łukosz, Masterbot, współorganizatorami tegorocznej zbiórki było także Centrum Handlowe Gemini Park, oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach, które jak zwykle zagwarantowało stanowiska do oddawania krwi oraz fachowy i miły personel odpowiedzialny za prowadzoną zbiórkę.

 

 

 

Bardzo dziękujemy za włączenie się do akcji i zapraszamy za rok!

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.