Kontakty warte miliony czyli… opłaca się być w Klubie Biznesu Miedzi!

29 Sep 2017 Share

W czwartek - 21 września - odbyło się, pierwsze po wakacyjnej przerwie, spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Tym razem nietypowo, bo w formie lunchu. Frekwencja jednak dopisała. W Hotelu Sękowski pojawiło się ponad stu lokalnych przedsiębiorców. – Kiedyś obiady czwartkowe organizował Stanisław August Poniatowski, dziś Miedź Legnica – żartował Maciej Matwiej z firmy Buwar.

W czwartek - 21 września - odbyło się, pierwsze po wakacyjnej przerwie, spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Tym razem nietypowo, bo w formie lunchu. Frekwencja jednak dopisała. W Hotelu Sękowski pojawiło się ponad stu lokalnych przedsiębiorców. – Kiedyś obiady czwartkowe organizował Stanisław August Poniatowski, dziś Miedź Legnica – żartował Maciej Matwiej z firmy Buwar.

Dobrego humoru podczas spotkania nie brakowało. Większość partnerów biznesowych urlopy ma już za sobą, tym chętniej pojawili się na czwartkowym lunchu, w trakcie którego wspominali nie tylko wakacje (większość wybrała ofertę jednego ze sponsorów Miedzi – Biura Podróży Flamingo Travel), ale przede wszystkim ostatnie mecze Miedzi Legnica. – Gramy ofensywnie i skutecznie, i tak musimy również pracować w Klubie Biznesu – przytomnie zauważył nestor legnickiego Klubu Biznesu, Stanisław Bulski, właściciel stacji paliw w Koskowicach, który z rąk Pawła Kościółka i Janusza Kudyby odebrał pakiet gadżetów klubowych za zwiększenie pakietu sponsorskiego (obecnie srebrny). Takich firm podczas lunchu było więcej: Przemysław Burzyński z biura podatkowo-finansowego Accisuss, Jacek Kozieł z firmy transportowej Kozieł Transport oraz Sebastian Siwy z ActivGPS. – Dzięki silnemu wsparciu Klubu Biznesu Miedzi Legnica i dołączeniu przedstawicieli klubu w decydujących momentach negocjacji podpisaliśmy rekordowy kontrakt. To działa – cieszył się przedstawiciel firmy produkującej najnowszej technologii systemy GPS do pojazdów.

 

 

Podobnego zdania był także Krzysztof Frąckowiak z KIA Gam. – Tamten rok zamknęliśmy bardzo wysoką sprzedażą, a obecny rozpoczęliśmy równie dobrze. Z naszych aut skorzystały już 3 firmy z Klubu Biznesu,  ostatnio auta zamówił Buwar, a teraz negocjujemy z kolejnym lokalnym przedsiębiorcą – kierował podziękowania w stronę szefów projektu handlowiec oficjalnego dealera klubu. Prawdziwą perełką była jednak prezentacja przygotowana przez Patrycję Rutkowską-Boś z firmy Surfland, produkującej meble. Według jej danych, wartość zapytań, które zrodziły się poprzez aktywny udział w spotkaniach Klubu Biznesu opiewała na miliony złotych! – I cały czas pracujemy nad kompleksowym zamknięciem tego kontraktu. Nie jest to łatwe w przypadku naszej branży, ale przy waszym wsparciu na pewno się uda – mówiła.

 

Cieszy fakt, że kontakty pozyskane za pośrednictwem Klubu Biznesu Miedzi wyceniane są już w milionach, a coraz więcej klubowiczów wykorzystuje je w pomnażaniu swoich dochodów. Na to liczą również nowi partnerzy, piłkarski bukmacher Fortuna oraz firma InterCars z Wrocławia, które tego dnia odebrały pakiety powitalne za dołączenie do projektu. – Macie tu świetną atmosferę, doskonałą do budowania biznesowego i sportowego klimatu. Nasza firma tylko takie miejsca wybiera do współpracy – dodała Dorota Mazur, przedstawicielka Fortuny. Warto życzyć wszystkim przedsiębiorcom, by Fortuna na co dzień sprzyjała im w biznesach, podobnie jak pierwszemu zespołowi Miedzi, którego trener – mimo napiętego dnia – znalazł czas, by wziąć udział w lunchu. – Wspierajcie nas podczas meczów pierwszego zespołu, jesteście ważną częścią klubu – zachęcał Dominik Nowak. Reasumując, podczas spotkania dopisała frekwencja, liczba nowych, zainteresowanych projektem firm no i… poziom testosteronu, o który zadbał wojownik MMA Tyberiusz Kowalczyk. – Sam prowadzę biznes i wiem, jak wiele wymaga to determinacji i konsekwencji. Podobnie jak w sporcie. Tylko najlepsi zwyciężą – spuentował popularny „Tybek”.

 

 

Następny biznesowy lunch w Legnicy już 26 października, ale do tego czasu Klub Biznesu przygotował dla swoich przedsiębiorców sporo okazji do spotkań, m.in. wspólne oglądanie meczów w Hotelu Gwarna, wyjazd na spotkanie reprezentacji Polski z Czarnogórą w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2018 czy wieczór integracyjny ze smakami kuchni japońskiej. W kalendarzu wydarzeń na najbliższe miesiące, który otrzymali klubowicze, znalazło się kilkadziesiąt pozycji. Wszystko po to, by każdy z przedsiębiorców mógł odpowiednio zaplanować swój czas i wybrać te aktywności, które interesują go najbardziej i pomogą w rozwoju jego firmy. Do zobaczenia!

 

">ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.