Kolejny Festyn Junior Football za nami

12 Sep 2017 Share

Kolejna edycja festynu z Junior Football zakończyła się w minioną niedzielę. Z roku na rok przybywa zainteresowanych rodziców ze swoimi pociechami, a każdy wracał do domu z uśmiechem na ustach.

Kolejna edycja festynu z Junior Football zakończyła się w minioną niedzielę. Z roku na rok przybywa zainteresowanych rodziców ze swoimi pociechami, a każdy wracał do domu z uśmiechem na ustach.

Festyn rozpoczął się o godzinie 10:00. Już z samego rana na boisku trawiastym przy ul. Kresowej stanął dmuchany zamek i ścianka wspinaczkowa, dodatkowo nie zabrakło militarnego stanowiska, grilla, a także innych atrakcji. Tego dnia jednak najważniejsze były zajęcia piłkarskie. Rodzice mogli zobaczyć pokazowe treningi, a także dowiedzieć się jak zapisać dzieci do szkółki JuniorFootball i Akademii Zagłębia im. Włodzimierza Mazura. 


Podczas zapisów najmłodszych odwiedził piłkarz Zagłębia Sosnowiec Adam Banasiak. Po zapozowaniu do wspólnych zdjęć dzieciaki ruszyły na pierwszy trening, który składał się z trzech stacji. Nad każdą z nich czuwali trenerzy Akademii, którzy w tym dniu spisali się na medal. Podczas rozgrzewek do uczestników dołączył kolejny piłkarz pierwszej drużyny, Martin Pribula. Na jednej ze stacji mogliśmy również obserwować trenera Dariusza Dudka, który z wielkim zaangażowaniem grał w piłkę z najmłodszymi. 

 


Po skończonych zmaganiach fizycznych każdy mógł zjeść kiełbaskę z grilla czy osłodzić się pączkiem. Rodzice bacznie obserwowali swoje pociechy, które dzielnie biegały po boisku.
Drugi trening wspomogli kolejni zawodnicy Zagłębia Sosnowiec - Aleksander Kłosek, Jan Janosz, Łukasz Mozler czy Bartosz Pikul, którzy pomagali wykonywać ćwiczenia i polecenia trenerów. 


Przez całość trwania imprezy towarzyszyło nam Stowarzyszenie Pancernik, które prowadziło pokazy militarne. Po zakończonych treningach dzieciaki mogły rozluźnić się przy wspólnych zajęciach tanecznych, a całość zwieńczył pokaz Sosnowieckiego Klubu Karate.

 

 

 

Zagłębie Sosnowiec dziękuje za pomoc w organizacji festynu MOSiR Sosnowiec, Restauracji 3Kolory, Cukierni Kiełek, Laser House oraz Stowarzyszeniu Pancernik i Sosnowieckiemu Klubowi Karate.

 

">ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.