Kolejna szkoła odwiedzona

5 Apr 2017 Share

Piłkarze z pierwszej drużyny Zagłębia Sosnowiec odwiedzili Szkołę Podstawową nr 31 im. Zagłębia Dąbrowskiego w Dąbrowie Górniczej w celu przeprowadzenia zajęć WF z Zagłębiem.

Po wejściu na salę gimnastyczną, dwóch bramkarzy Zagłębia Wojciech Fabisiak i Wojciech Skaba przybili piątki z każdym chłopcem biorącym udział w lekcji WF-u. Przez chwilę podziwiali prace, które zawisły na ścianach: "Młoda Wiara w Swoim Klubie Zakochana", "od małego na całego", "było jest i będzie, zawsze Zagłębie", "Od małolata poza Zagłębiem nie widziałem Świata", "jesteśmy z was dumni". 


Następnie piłkarze rozpoczęli krótką rozgrzewkę, w której uczniowie biegali dookoła sali oraz oddawali strzały na bramkę. Z góry całe zajęcia bacznie obserwowali koledzy i koleżanki trenujących głośno ich dopingując. Warto dodać, iż przygotowali "kartoniadę" w trójkolorowych barwach. Po rozgrzewce nadszedł czas na rozdanie kolorowych szarf i podzielenie chłopców na trzy drużyny. Rywalizacja była bardzo emocjonująca.

 

Niektóre trafienia do siatki wzbudzały podziw na całej sali gimnastycznej. Po rozgrywkach, w nagrodę za wytrwałość,  piłkarze Zagłębia rozdali naklejki oraz smycze, a sami otrzymali piękny dyplom. Na końcu do ćwiczących na sali dołączyli uczniowie, którzy wcześniej obserwowali zajęcia, w celu uzyskania autografów oraz zrobienia sobie "selfie". To było doskonałe zwieńczenie wizyty Zagłębiaków.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.