Kolejna edycja akcji „Chorzowskie Psy”

26 Oct 2017 Share

Grupa „Ultras Niebiescy” oraz Spartan Chorzów organizują ósmą już odsłonę akcji „Chorzowskie Psy”.

Podobnie jak w poprzednich latach celem akcji jest zebranie jak największej ilości suchej karmy, koców, ręczników, smyczy dla psów, obroży, szelek, misek (najlepiej metalowych), chemicznych środków niszczących pchły, garnków, wiader, środków i narzędzi do utrzymania czystości, rękawic, fartuchów, butów gumowych i innych akcesoriów, które z pewnością przydadzą się zwierzakom przebywającym w schronisku, ale również materiałów budowlanych i pieniędzy, za które będzie można kupić najpotrzebniejsze rzeczy.

 

Akcję możecie wesprzeć wpłacając pieniądze na konto:

 

Nr rachunku: 10 1050 1272 1000 0091 4043 1462
Tytuł przelewu: Chorzowskie Psy

 

lub przynieść artykuły do Strefy Kibica mieszczącej się na stadionie przy Cichej 6.

 

Wraz z organizatorami akcji zachęcamy również do głosowania na projekt „Budowa wybiegu dla psów przy ul. Opolskiej” w ramach 5. Budżetu Obywatelskiego Chorzowa.

 

W dzielnicy „Cwajka” może powstać wybieg dla psów. To nie będzie zwykły wybieg, to będzie SUPER plac zabawowo-treningowy dla psów. Ponieważ teren, na którym powstanie wybieg przylega do naszego chorzowskiego Schroniska, to będą z niego korzystać psiaki schroniskowe, co urozmaici ich czas spędzany w kojcach. Kibice Ruchu już nie raz wsparli schroniskowe psiaki w akcji „Chorzowskie Psy” więc i tym razem pieski liczą na naszą pomoc :)

 

Głosować można TUTAJ do piątku, do północy.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.