Klub Biznesu Raków nabrał rozpędu. Dokąd pędzi?

1 Mar 2019 Share

W Klubie Biznesu Raków niezmiennie dzieje się bardzo dużo. O tym, co dobrego czeka klubowiczów w 2019 szczegółowo opowiedział Koordynator - Krzysztof Kołaczyk.

Klub Biznesu Raków: Jak wygląda początek roku w naszym Klubie?
 
Krzysztof Kołaczyk: Przełom roku 2018/2019 to przede wszystkim dwie ważne rzeczy. Pierwsza to dużo podpisywanych nowych umów partnerskich, druga to stopniowe wdrażanie nowych zasad działalności KBR, które mają wpłynąć na jeszcze lepsze jego funkcjonowanie. Czyli mówiąc najkrócej: rok 2019 to dynamiczny wzrost i rosnąca profesjonalizacja naszego Klubu Biznesu.
 
Jak Pan myśli, co się do tego przyczyniło?
 
Według moich analiz, przyczynił się do tego dobry PR wokół naszego Klubu. Odpowiadaj za niego coraz lepsza współpraca naszych Klubowiczów. Ich satysfakcja i zadowolenie z działalności w naszym Klubie jest zaraźliwa. Firmy młode, małe i średnie, które dołączają do nas widzą duży potencjał w przynależności do Klubu. Możliwość networkingu, jaką mamy podczas wspólnych spotkań jest coraz lepiej wykorzystywana, co przekłada się na zdobywanie wartościowych kontaktów.
 
Czyli Klub się rozwija, tak jakby Pan sobie tego życzył?
 
Tak, ponieważ pierwsze dwa lata działalności miały na celu pokazanie możliwości pozyskiwania nowych kontaktów poprzez spotkania w jednym miejscu kilkudziesięciu firm z różnych branż. A moim zadaniem jako koordynatora Klubu było promowanie nowej idei i zachęcanie do przystąpienia nowych firm do projektu, gdyż tylko w ten sposób mogłem stworzyć projekt, o którym dzisiaj mówi się w całej Częstochowie.
 
Jakie z założonych zmian udaje się wcielać w życie KBR?
 
Są to nowe zasady działalności KBR przedstawione na styczniowym Śniadaniu. Polegają one na podkreślaniu elitarności naszego Klubu. Mianowicie, aby dostać się do naszego grona trzeba spełnić ustalone wymogi i zadeklarować swoje zaangażowanie w życie i działalność naszej organizacji.
 
Jak wygląda proces wdrażania zmian, o których Pan wspomniał?
 
Przez ostatnie dwa miesiące dość sprawnie udaje nam się wdrażać nowe zasady obowiązujące w Klubie. Dzięki mniejszej częstotliwości oficjalnych Śniadań (raz na 2 miesiące) a wprowadzonych dodatkowych śniadaniach w Boulangerie (2 razy w miesiącu) mamy szansę lepiej zacieśniać więzi. Efekty są już widoczne - Klubowicze wzmocnili networking pomiędzy sobą i chętnie dzielą się swoją działalnością w KBR na zewnątrz. Przekłada się to pozytywnie na ilość moich spotkań z nowymi przedsiębiorcami. Wówczas podpisując nowe umowy, kładę akcent na zaangażowanie się osób decyzyjnych w danej firmie w życie KBR.
 
Wiemy już, jak Pan ocenia początek roku. Zatem czego możemy jeszcze spodziewać się w 2019 roku?
 
Przy tak dynamicznym rozwoju KBR nie pozostało mi nic innego, jak tylko przygotować plan spotkań na cały rok 2019, by to pozwoliło wszystkim wcześniej zaplanować uczestnictwo w naszych spotkaniach. A więc: 6 oficjalnych Śniadań Klubu Biznesu Raków w Złotych Arkadach, około 22 spotkań u naszych gastronomicznych Klubowiczów, czyli: śniadania w Boulangerie lub lunche w: Restauracji Sezonovej, Klubie Torii, Hotelu Browar Czenstochovia, w Red Pubie czy Pizzerii Mega Pizza, La bella lub w Mniam Mniam. Patrząc na poniższą rozpiskę pewny jestem jednego, że w 2019 roku głodni chodzić nie będziemy. Oprócz dobrego jedzenia, planujemy rozegrać czteroetapowy bój o mistrzostwo w Bowlingu, wyjechać na dwudniową integrację, obejrzeć na żywo mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej, podszkolić się w golfa, jak i degustować wspólnie whisky lub wino. Dodatkowo zaplanowane są dwa bankiety. Jeden, jeśli drużyna awansuję do Ekstraklas (wierzę w to bardzo mocno), drugi na zakończenie roku.
 
Co chciałby Pan przekazać naszym Klubowiczom przed planowanymi spotkaniami?
 
Jak widzicie, nudzić się nie będziemy. Jedno w tym wszystkim jest bardzo ważne, o ile. nie najważniejsze - mocne zaangażowanie nas wszystkich w powyższy projekt! Bez tego nie osiągniemy zamierzonego celu, który pozwoli nam na dynamiczny rozwój naszych firm. Jestem przekonany, że nie ma lepszego miejsca na poszukiwanie nowych kontaktów biznesowych, jak i prywatnych oraz spędzanie wolnego czasu w doborowym towarzystwie. A dobra organizacja naszych spotkań, wpływa na świetny klimat, podczas którego najlepiej nawiązuje się bliższe kontakty.


ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.