I turniej e-sportowy w PWSZ w Suwałkach

5 Feb 2019 Share

50 zawodników, niezwykle zacięte mecze, bardzo wysoki poziom i mnóstwo emocji. Zakończył się I turniej e-sportowy w PWSZ w Suwałkach, którego współorganizatorem były Wigry Suwałki.

W eliminacjach wzięli udział zawodnicy nie tylko z Suwałk, ale też m. in. Augustowa czy Olecka. Wystarczyło mieć ukończone 16 lat i wysłać swoje zgłoszenie. Zainteresowanie było tak duże, że limit miejsc został wyczerpany w kilkanaście godzin. W specjalnie stworzonej strefie na patio uczelni uczestnicy rywalizowali na konsolach w jedną z najpopularniejszych gier sportowych, czyli FIFĘ. Wszystkie spotkania były niezwykle wyrównane, a o przejściu do kolejnej rundy często decydowały dogrywki. Po dniu eliminacji na sześciu najlepszych graczy (Emil Burzyńskim Daniel Kalinowski, Mateusz Huszcza, Dawid Szczerbowski, Mateusz Wojtukiewicz, Mateusz Baranowski) czekali już piłkarze Wigier: Jakub Świątek, Robert Bartczak, Sebastian Bergier, Arkadiusz Najemski oraz nowe nabytki suwalskiego klubu – Hiszpanie: Joel Huertos oraz Ivan Albert.

 

Finały pokazały, że piłkarze błyszczą nie tylko na boisku i niemal wszyscy w sowich meczach pokonali zwycięzców eliminacji. Zawodnicy Wigier musieli uznać wyższość jedynie Mateusza Baranowskiego, który wygrał cały turniej. Miejsce na podium uzupełnili: Arkadiusz Najemski i Robert Bartczak, a tuż za nimi uplasowali się Joel Huertos, Sebastian Bergier i Jakub Świątek.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.