Hit na Limanowskiego za darmo dla nowych kibiców!

9 Aug 2018 Share

Nie byłeś jeszcze na Rakowie? A może nie byłaś? Ta wiadomość jest dla Ciebie! Przed nami jeden z najciekawiej zapowiadających się meczów w rundzie jesiennej na Limanowskiego. Do Częstochowy przyjeżdża Odra Opole, a wszyscy nowi kibice będą mogli obejrzeć to spotkanie za darmo!

Przedstawicielom Rakowa zależy żeby frekwencja w piątkowy wieczór była jak największa. Dlatego przygotowali specjalną ofertę. Każda osoba, która na mecz Rakowa wybierze się po raz pierwszy w życiu, będzie mogła wejść na stadion za darmo!

 

 Masz znajomych, którzy interesują się piłką nożną, a nie gościli jeszcze na Limanowskiego? Nie zwlekaj, zabierz ich na mecz! Spotkanie z Odrą odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 20:30 – czytamy w komunikacie klubu z Częstochowy.

 

Uwaga! Bilety można nabywać w naszym sklepie w Galerii Jurajskiej od wtorku o godzinie 12:00, do czwartku (w godzinach funkcjonowania Galerii) oraz w kasie MSP Raków w środę i czwartek w godzinach 9-19. W piątek kasa czynna także od godziny 9:00.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.