Grupa Energa sponsorem strategicznym Fundacji Akademia Sportu Stomil Olsztyn

5 Oct 2017 Share

Działalność sportowa Fundacji, zorientowana na szkolenie i wychowywanie młodzieży została zauważona i doceniona przez spółkę energetyczną z Gdańska.

Udział marki Energa w naszym przedsięwzięciu z pewnością podniesie prestiż klubu, stanie się magnesem dla innych firm, sygnałem, że właśnie Fundacja Stomilu Olsztyn jest tym miejscem, w którym będą realizowane cele spełniające oczekiwania społeczności miasta Olsztyn, ale też i regionu.

 

- Energa wspiera inicjatywy, które zaszczepiają w młodych Polakach pasję do sportu, a jednocześnie skupiają lokalną społeczność wokół aktywności dzieci i młodzieży. Przykładem takiego działania jest Akademia Sportu Stomil Olsztyn, w której trenuje niemalże 300 młodych zawodników - mówi Adam Kasprzyk, rzecznik prasowy Grupy Energa.


Logo marki Energa pojawi się na koszulkach młodych piłkarzy Akademii Sportu oraz na banerach podczas spotkań I ligi w Olsztynie. 


- Jestem dumny, że doszło do podpisania tej umowy z tak uznaną marką jaką jest Grupa Energa - mówi prezes akademii Robert Knothe. - Udało się wszystko dopiąć i teraz mamy jeszcze większe pole manewru przy budowaniu prężnej i jedynej akademii przy pierwszoligowym Stomilu Olsztyn. Warto podkreślić, że wsparcie tak możnego sponsora, świadczy o zaufaniu do nas i o naszej dobrej współpracy ze społecznością lokalną.


Grupa Energa łączy działalność sponsoringową z inicjatywami podejmowanymi w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Grupa Energa jest jedną z czterech największych grup energetycznych w Polsce, z wiodącą pozycją na polskim rynku pod względem udziału energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych w produkcji własnej. Podstawowa działalność Grupy obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną. Dostarcza i sprzedaje prąd ponad 3 mln klientów, zarówno gospodarstwom domowym, jak i przedsiębiorcom.


Grupa Energa jest trzecim największym zintegrowanym operatorem systemu dystrybucyjnego (OSD) w Polsce pod względem wolumenu dostarczanej energii. Sieć dystrybucyjna składa się z linii energetycznych o łącznej długości 185 tys. km i obejmuje swoim zasięgiem obszar blisko 75 tys. km2, co stanowi ok. 24 proc. powierzchni kraju.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.