Gratulacje dla Michała Michalca!

29 Mar 2017 Share

Każdemu wypada pogratulować narodzin córki lub syna, ale Michałowi Michalcowi szczególnie. Tym bardziej, że od wielu lat związany jest z Chrobrym. Z Głogowa nie pochodzi, lecz przynajmniej pochodzić będzie jego córka, Maja.

Malutka Maja na świat przyszła wczoraj, we wtorek 28 marca. Dokładnie o godz. 14.20. Ma 2.835 kg wagi i 55 cm wzrostu i – jak zapewnia Michał – jest okazem zdrowia.

– Jest zdrowa, podobnie jak mama. Zdrowa i szczęśliwa – mówi.

 

– Skąd imię Maja? Tak naprawdę jeszcze nie znaliśmy dokładnie płci, a akurat takie imię przyszło na myśl jako pierwsze - opowiada młody tata, który odpowiednio wcześniej przygotowywał się do tego momentu. Gdy był trening lub mecz, przekazywał komuś w pobliżu telefon, żeby w razie „w” odebrać i od razu dać sygnał.

 

– Zależało mi na tym, aby być przy porodzie. Zaczęło się jednak przed treningiem. Jak wrażenia? Nie do opisania. Nie zamieniłbym tego na nic innego - dodaje

 

Obrońca Chrobrego, mimo zajmowanej na boisku pozycji, przekonywał już, że potrafi wpisać się na listę strzelców. W oficjalnym meczu po raz ostatni jesienią, w tej rundzie jeszcze nie, ale zimą w trakcie przygotowań przypominał o sobie. W piątek mecz ze Stalą, na tyle ważny, że przydałaby się jakaś „kołyska” po zwycięskim golu, najlepiej jego, choć to już chyba bez takiego znaczenia.

 

– To już zaplanowane - uśmiecha się głogowski zawodnik. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.