Goście z Indii wizytowali Podbeskidzie

16 Nov 2017 Share

Delegacja działaczy sportowych z Indii odwiedziła Bielsko-Białą oraz klub TS Podbeskidzie.

Dzięki współpracy z Polish Soccer Skills i inicjatywie dyrektora zarządzającego Krzysztofa Kunika oraz Eweliny Stępień-Kunik, dyrektora ds marketingu i PR w Polish Soccer Skills Podbeskidzie odwiedzili Shyamal Pal - wiceprezes India Sports Sangh (pozarządowej fundacji powołana do promocji sportu), Eli Pal będąca członkiem parlamentu Indii, zasiadająca w komisji sportu, Prahladrai Madangapol Agarwal - prywatny biznesmen, pasjonat piłki, Naeemuddin Syed - legenda piłki w Indiach, były kapitan reprezentacji a później trener oraz Zico Sagolsem - piłkarz i zaczynający praktykę trener, zarządzający jedną z największych akademii piłkarskich w Indiach.

 

 

Tematem spotkania było poszukiwanie możliwości współpracy. Zadaniem m.in. India Sports Sangh jest rozwój piłki nożnej w Indiach, podnoszenie poziomu sportowego, także poprzez wymianę doświadczeń z innymi krajami – Kiedy patrzę na ranking FIFA i widzę Polskę na 6. miejscu to bardzo się cieszę, bo od lat współpracuję z Polish Soccer Skills i szanuję osiągnięcia tego kraju w piłce nożnej – mówi Shyamal Pal – Chcielibyśmy, aby Indie poszły Waszymi śladami, dlatego zamierzamy skopiować najlepsze praktyki z Polski i podnieść jakość szkolenia zawodników poprzez odpowiednie wykształcenie trenerów.

 

W spotkaniu klub reprezentowali Tomasz Mikołajko, prezes klubu oraz Andrzej Rybarski – dyrektor sportowy. 


– Miło, że właśnie Podbeskidzie zostało wizytowane przez osoby znaczące wiele w indyjskim sporcie, myślę, że mamy czym się pochwalić. Mamy młodą drużynę, drugi zespół zbudowany w dużej części z wychowanków, setki zawodników w Akademii i Przedszkolakach, a do tego piękny stadion, który z dumą możemy pokazywać gościom z całego świata. Zbyt wcześnie, aby mówić o efektach dzisiejszych rozmów, ale na pewno będziemy zainteresowani współpracą na szczeblu zarówno sportowym jak i biznesowym – mówił Tomasz Mikołajko.

 

 

Goście zostali oprowadzeni po Stadionie Miejskim, który zrobił na nich ogromne wrażenie, obserwowali także zajęcia treningowe pierwszej drużyny Podbeskidzia.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.