GKS Tychy szuka młodych talentów w szkole podstawowej i liceum

4 Apr 2019 Share

Chcesz reprezentować barwy GKS Tychy, rozwijać się pod okiem wykwalifikowanych trenerów, według zindywidualizowanego planu szkolenia piłkarskiego i motorycznego? Tyski klub zaprasza do wzięcia udziału w naborze do drużyn młodzieżowych.

eden z największych klubów na Śląsku ogłasza nabór do grup młodzieżowych dla zawodników z roczników: 2005, 2006, 2007, 2008 oraz 2009. Treningi naborowe odbędą się w dniach 7 kwietnia i 12 maja o godz. 16:30 na sztucznym boisku przy Stadionie Miejskim w Tychach (ul. Edukacji 7).Jeśli marzysz o piłkarskiej karierze i chcesz być kolejnym Młodym Wilkiem w kadrze pierwszej drużyny, jak Kacper Piątek czy najmłodszy kapitan w historii klubu, Jan Biegański, to koniecznie przyjdź i pokaż swoje możliwości!


Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w naborze?

 

  1. Razem z Twoim opiekunem prawnym wybierzcie dogodny termin treningu (7 kwietnia lub 12 maja) oraz dokładnie wypełnijcie deklarację uczestnictwa w naborze, którą możecie pobrać TUTAJ.
  2. W razie wątpliwości i pytań skontaktujcie się z Koordynatorem Szkolenia Młodzieżowego w GKS Tychy, Piotrem Mrozkiem - nr tel. 609 739 003.
  3. Wyślijcie podpisaną deklarację na adres e-mail: p.mrozek@tyski-sport.pl, najpóźniej do dnia 5 kwietnia.
  4. Przyjdź na trening i pokaż co potrafisz!

 

REKRUTACJA DO KLAS MISTRZOSTWA SPORTOWEGO GKS TYCHY

 

Dołącz do zespołu Mistrzów i zbuduj z nami przyszłość GKS Tychy. Na absolwentów szkół podstawowych i gimnazjum już od przyszłego roku szkolnego czekają dwie klasy Mistrzostwa Sportowego.Rekrutacje będzie prowadził Zespół Szkół nr 1 Tychach. Oficjalnym patronem projektu został Tyski Sport S.A.- Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom rodziców i uczniów. Do tej pory otrzymywaliśmy od nich wiele sygnałów, że takich klas brakuje w naszym mieście. Dzięki porozumieniu z Zespołem Szkół nr 1 otwieramy nowy etap w szkoleniu młodzieży. Mamy nadzieję, że już za kilka lat uczniowie klas Mistrzostwa Sportowego będą stanowić o sile GKS Tychy- mówi Krzysztof Woźniak, wiceprezes Tyski Sport S.A. - Bardzo cieszymy się na nowe otwarcie, mamy doświadczenie w pracy z młodzieżą uzdolnioną sportowo, obecnie w szkole uczą się już piłkarze GKS Tychy. W klasach mistrzostwa sportowego chodzi o to aby młodym ludziom zapewnić wysoką jakość edukacji i wspierać karierę sportową. Nauka i sport umiejętnie pójdą ze sobą w parze, tak aby każdy uczeń odniósł sukces na miarę swoich indywidualnych umiejętności, zgodnie również z misją szkoły „nieważne kim byłeś u nas odkryjesz siebie- dodaje Grażyna Jurek, dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Tychach.Zespół Szkół nr 1 wspólnie z GKS Tychy uruchomią dwie klasy Mistrzostwa Sportowego. Na absolwentów gimnazjum czeka 15 miejsc, z kolei uczniowie po szkole podstawowej mogą liczyć na 20. Rekrutacja rozpocznie się 13 maja. Dziesięć dni później klub przeprowadzi testy dla wszystkich chętnych. Młodzi piłkarze będą oceniani nie tylko na boisku.- Naszym hasłem przewodnim jest, piłkarz=dobry uczeń. Bardzo ważnym elementem będzie dla nas podejście ucznia do obowiązków szkolnych. W związku z tym wspólnie ze szkołą postanowiliśmy rozszerzyć przedmioty maturalne i dać możliwość nauki drugiego języka obcego. Niezwykle istotny jest również zintegrowany plan zajęć z treningami. Często rodzic musi wybierać, co jest ważniejsze. W naszych klasach nie będzie miał takiego problemu- podkreśla Piotr Mrozek, koordynator grup młodzieżowych GKS Tychy.

 

Ponadto na uczniów czeka 16 specjalistycznych godzin lekcyjnych w tygodniu, które będą prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Zajęcia będą odbywać się również na terenie obiektów GKS Tychy. Młodzi piłkarze będą bardzo blisko pierwszej drużyny, każdy kto będzie się wyróżniał otrzyma zaproszenie do treningów z pierwszoligowym zespołem.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.