GKS Tychy bez tajemnic

26 Feb 2018 Share

Mogli zobaczyć miejsca, które zazwyczaj są niedostępne. Poznali historię, ciekawostki oraz najważniejsze informacje z życia sportowca. Zakończyła się szósta edycja akcji "GKS od szatni". Najmłodsi kibice mieli niepowtarzalną okazję, żeby wejść m.in do szatni, zobaczyć z czego składa się strój zawodnika, a nawet go założyć. W role przewodników wcielili się piłkarze oraz hokeiści.

– Było to nie lada wyzwanie, ale też fajna zabawa. Często są pytania, kto gdzie siedzi i do czego służy dany sprzęt, dla nich to jest taka nowość, bo z perspektywy trybun nie widać jak ten sprzęt wygląda. Niektóre dzieci widać, że chodzą z rodzicami na mecze i uprawiają hokej, bo zaskakiwały wysokim poziomem wiedzy – mówi Filip Komorski, hokeista GKS Tychy.

 

Na Stadionie Zimowym dzieci mogły wejść do szatni zawodników, zobaczyć puchary GKS Tychy, a nawet je podnieść. Następnie uczniowie dowiedzieli się do czego służy oraz jak działa rolba do odświeżania lodu. Najmłodsi mieszkańcy Tychów i okolic poznali również sylwetki hokeistów, których koszulki znajdują się w Tyskiej Galerii Hokejowych Sław –  Henryka Grutha, Mariusza Czerkawskiego oraz śp. Krystiana Woźnicy. Na koniec wszyscy wzięli udział w oprawie meczowej przygotowanej przez kibiców.

 

Na Stadionie Miejskim najmłodsi mogli wejść do szatni zawodników, sauny czy gabinetu do masażu. Na zwiedzających czekała też loża prezydencka, sala konferencja oraz strefa w której przebywają media oraz VIPy. Na zakończenie dzieci wzięły udział w lekcji historii. W Tyskiej Galerii Sportu zwiedzający mieli okazję poznać sylwetki najwybitniejszych zawodników w dziejach klubu, zobaczyć najcenniejszy puchary czy zasiąść w specjalnej strefie kibica.

 

Akcję "GKS od szatni" spółka Tyski Sport współorganizowała wspólnie z "Kibice Razem GKS Tychy"ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.