GieKSa wspiera akcję "Obiad za 5 km"

13 Sep 2017 Share

Wielosekcyjny GKS Katowice zachęca do udziału w akcji „Obiad za 5 km”, której celem jest opłacanie obiadów dla dzieci z lokalnych szkół.

Wielosekcyjny GKS Katowice zachęca do udziału w akcji „Obiad za 5 km”, której celem jest opłacanie obiadów dla dzieci z lokalnych szkół.

Na terenie katowickiego parku biurowego Silesia Business Park przy ul. Chorzowskiej zamontowane zostały specjalne rowery. Każdorazowe przejechanie na jednym z nich dystansu 5 km oznacza ufundowanie obiadu dla dzieci z lokalnych szkół objętych pomocą przez PAH Pajacyk.


Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji. Pamiętajcie o ściągnięciu specjalnej aplikacji na telefon i zaznaczeniu w niej konta GKS-u Katowice, które oceni skalę naszej wspólnej pomocy. Wszystkie szczegółowe informacje o akcji znajdziecie na stronie obiadza5km.pl.


W promocję akcji zaangażowali się także sportowcy GieKSy. Na rowerki wsiedli piłkarka Karolina Koch, piłkarz Maciej Wierzbicki, hokeista Patryk Wronka oraz siatkarz Tomasz Kalembka. Na filmie GieKSa TV możecie zobaczyć, jak im poszło.

 

">

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.