GieKSa wręczyła Szlachetną Paczkę

11 Dec 2017 Share

Przygotowana dzięki Waszej pomocy paczka trafiła do pani Ani i jej synów. Widząc łzy szczęścia obdarowanej rodziny jedno wiemy na pewno – warto pomagać!

GKS Katowice wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców „SK1964” w tym roku ponownie włączył się do akcji „Szlachetna Paczka”. W akcję zbiórki darów włączyli się nie tylko fani, ale i sportowcy wszystkich sekcji reprezentujących Klub. Dzięki zaangażowaniu Was wszystkich przygotowaliśmy Szlachetną Paczkę GieKSy.


W sobotę mogliśmy odwiedzić panią Anię oraz jej synów Szymona i Mateusza, by przekazać liczne i wyjątkowo ciężkie pakunki. W rolę Mikołajów wcielili się piłkarz Łukasz Zejdler, siatkarz Kacper Stelmach oraz hokeista Patryk Krężołek, którym – co jasne - towarzyszył GieKSik. Trudno opisać radość i wzruszenie, które wywołały prezenty. Koniecznie musicie wiedzieć, że trafiły w odpowiednie ręce i to dzięki Wam rodzina pani Ani będzie miała lepsze święta.


A to wcale nie był koniec niespodzianek. Towarzysząca nam dyrektor Centrum Handlowego 3 Stawy Agnieszka Nizio przekazała rodzinie bon na zakupy o wartości 1000 zł! Galerię z tego wydarzenia znajdziecie TUTAJ.Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia Szlachetnej Paczki GKS-u Katowice. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Centrum Handlowego 3 Stawy.


ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.