GieKSa nominowana do prestiżowej nagrody

20 Mar 2019 Share

GKS GieKSa Katowice S.A. otrzymała nominację do tytułu Fundament 2019 w ramach VII Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości.

Tegoroczna edycja Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości odbędzie się w dniach 24-25 października w Olsztynie. To doskonała okazja do nagrodzenia najwybitniejszych firm i instytucji, których działalność i osiągnięcia przełożyły się na nominację do nagrody Fundament 2019. Jest to ogólnopolski program wizerunkowy promujący spółdzielnie, firmy czy instytucje, które uzupełniają swoją działalność gospodarczą o akcje promujące społeczną odpowiedzialność biznesu oraz rozwój kultury i poprzez swoją politykę stają się wzorem dla innych podmiotów.


GieKSa została nominowana do tytułu Fundament 2019 za działalność prospołeczną i edukacyjną w zakresie szkolenia i wspierania pasji sportowej wśród dzieci, młodzieży i młodych zawodników w programie prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcję Forum Przedsiębiorczości w Dzienniku Gazecie Prawnej. Ponadto GKS Katowice został zaproszony do udziału w panelu pt. "Sport a gospodarka".

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.