Gala Klubu Biznesu Miedzi Legnica

3 Feb 2018 Share

Bogate menu, występy artystyczne, zabawa w rytm muzyki serwowanej przez wrocławski zespół Sakriversum uElektrogórale, wywiady, zdjęcia, podziękowania. To wszystko czeka na uczestników kolejnej Gali Klubu Biznesu Miedzi Legnica.

3 lutego (sobota) w Hotelu Gwarna, w sali bankietowej Sky Centre, ponad 180 osób weźmie udział w kolejnej edycji balu Klubu Biznesu Miedzi. To wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez klubowych. Podczas gali Partnerom Klubu Biznesu Miedzi Legnica zostaną wręczone pamiątkowe gadżety za udział w projekcie w 2017 roku. – Chcemy podziękować naszym sponsorom za wsparcie, którym nas obdarzyli w minionych dwunastu miesiącach. To dla nas ważny moment, poniekąd podsumowujący nasze działania – wyjaśnia Paweł Kościółek, koordynator Klubu Biznesu Miedzi Legnica. – Zapraszamy również firmy, które chciałyby z nami spędzić ten wyjątkowy wieczór i posmakować projektu od wewnątrz – zachęca z kolei Janusz Kudyba, pełnomocnik zarządu klubu.

 

Organizatorzy na ten dzień przygotowali wiele atrakcji. Oprócz podziękowań zaplanowano również występy artystyczne, bogate menu serwowane przez szefa kuchni Hotelu Gwarna oraz zabawę do białego rana przy akompaniamencie zespołu Sakriversum uElektrogórale. Początek imprezy zaplanowano na godz. 20.00.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.