Fortuna z nagrodami na prestiżowej gali

26 Feb 2020 Share

Sponsor tytularny rozgrywek w 1 ligi został uznany najlepszym bukmacherem w Polsce na prestiżowej gali Legalnych Bukmacherów w Warszawie.

Drużyny, które walczą o prym na pierwszoligowym froncie, mogą liczyć na wsparcie dużego partnera. A za takiego niewątpliwie uchodzi Fortuna, która od czasu, kiedy otrzymała licencję Ministra Finansów w 2012 roku, mocno angażuje się w rozwój sportu w naszym kraju.

 

Tym bardziej cieszy fakt, że działania Fortuny są doceniane nie tylko w świecie piłkarskim. Firma otrzymała aż siedem (na 11 możliwych) nominacji do nagród rozdawanych dorocznie na prestiżowej gali Legalnych Bukmacherów w Warszawie. Co więcej, w dwóch najważniejszych kategoriach - Najlepszy Bukmacher i Nagroda Użytkowników - zdecydowanie triumfowała, zostawiając w tyle silną konkurencję.

 

Ponadto, sponsor rozgrywek w I lidze, znalazł się też w czołowej trójce w takich kategoriach jak: najlepsza aplikacja mobilna, najlepsze zakłady live, najlepszy marketing, najlepsze kursy, najlepszy affiliate manager. Wyróżniona została także akcja #FortunaGdyPelnaTrybuna podczas której sponsor tytularny rozgrywek przeznaczył 40 000 złotych na rzecz Oliwii i Łukasza Czarneckich. Czynny udział w akcji wzięli wszyscy pierwszoligowi kibice, bo to od ostatecznej frekwencji zależała kwota, jaką sponsor przeznaczył na rzecz potrzebujących. 

 

Warto dodać również, że Fortuna angażuje się w rozwój nie tylko 1 ligi. Bukmacher jest też sponsorem Legii Warszawa. W ubiegłym roku z kolei, podczas gali 84. Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat na najlepszego sportowca roku, Fortuna uhonorowana została tytułem Mecenasa Polskiego Sportu.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.