Fortuna sponsorem Rakowa

3 Nov 2017 Share

Fortuna online zakłady bukmacherskie dołączyła do grona sponsorów RKS-u Raków Częstochowa.

Nowy sponsor Rakowa jest najdłużej działającą i jedną z największych na polskim rynku firm z branży bukmacherskiej. Fortuna od dłuższego czasu wspiera kluby sportowe. Warto tutaj dodać, iż Fortuna jest oficjalnym sponsorem Nice 1 Ligi.


Firma należy do Fortuna Entertainment Group największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej ponad 20-letnie doświadczenie na rynku, działającej w Polsce, Czechach oraz na Słowacji i Rumunii.


- Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że podpisaliśmy umowę z Fortuną, która jest także sponsorem Nice 1. Ligi. Już teraz w Częstochowie widoczne są billboardy i plakaty z informacją o naszej współpracy. Mam nadzieję, że będzie ona bardzo owocna - nie kryje zadowolenia prezes Rakowa Janusz Żyła.


Podczas najbliższego meczu Rakowa na Limanowskiego na terenie stadionu stanie miasteczko sponsorskie, gdzie przedstawiciele naszego nowego sponsora przygotują wiele atrakcji dla kibiców 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.