FKS Stal Mielec na II Mieleckim Forum Biznesu

30 Nov 2017 Share

Mieleckie Forum Biznesu to inicjatywa Prezydenta Miasta Mielca skierowana zarówno do przedsiębiorców Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK jak i małych oraz średnich przedsiębiorstw z regionu Podkarpacia.

Pierwszą edycję Mieleckiego Forum Biznesu zorganizowano w listopadzie 2015 roku. W dwudniowej konferencji  udział wzięli managerowie i przedsiębiorcy z regionu, którzy mieli okazję poznać możliwości, jakie daje nowa perspektywa finansowana inwestycji z Regionalnego Programu Operacyjnego. Dyskutowano także o możliwościach szerszej niż to było do tej pory współpracy między przedsiębiorcami i władzami miasta.

 

Tym razem Forum połączone będzie z konferencją CSR według projektu uczestników Szkoły Liderów Miasta Mielca, podczas której zaprezentowane zostały najlepsze propozycje działań o charakterze prospołecznym.

 

Wśród ośmiu stowarzyszeń zaproszonych do prezentacji był Klub FKS Stal Mielec, który zachęcał do współpracy przy tworzeniu sektora rodzinnego. Uczestnicy konferencji wybrali jeden projekt, który został nagrodzony kwotą 3000 złotych. Zwycięzcą głosowania zostało stowarzyszenie Zabiegani z leśnym półmaratonem. Gratulujemy! Projekt FKS Stal w głosowaniu uplasował się na drugiej pozycji.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.