Ferie razem z ŁKS

23 Dec 2018 Share

Zbliżają się ferie więc we wtorkowe przedpołudnie odbyła się konferencja prasowa Miejskiej Areny Kultury i Sportu, w trakcie której operator łódzkich obiektów wraz z klubami sportowymi zapowiedział szereg atrakcji dla najmłodszych mieszkańców Łodzi.

Łódzki Klub Sportowy reprezentowała Milena Chmielecka z działu marketingu, a na konferencji zjawili się również przedstawiciele Grot Budowlanych, ŁKS Commercecon oraz Widzewa.

 

Sporo do zaoferowania młodym mieszkańcom Łodzi ma ŁKS. W programie ferii znalazły się m.in. wycieczki po obiektach związanych z najstarszym łódzkim klubem. Czy warto je zobaczyć? – Zdecydowanie tak, przecież wszystkie obiekty przy al. Unii 2 tworzą unikalny kompleks. Niecodziennie nadarza się okazja, aby stadion piłkarski dwukrotnego mistrza Polski, Atlas Arenę czy halę, w której od niedawna grają siatkarki ŁKS-u zobaczyć od kulis. A to przecież tam trenują idole sportowi naszego miasta – mówi Milena Chmielecka.

 

Ferie na obiektach Łódzkiego Klubu Sportowego to z pewnością nie lada gratka dla młodych i starszych sympatyków sportu, tym bardziej że na zwiedzających czeka przy al. Unii 2 moc atrakcji –  Przygotujemy specjalne upominki, a wszyscy, którzy nas odwiedzą poznają ciekawostki dotyczące historii klubu i tego miejsca. Wyjątkowa okazja, aby poznać ŁKS od tzw. kuchni. Zachęcamy do zapisów. I do zobaczenia już w lutym! – zachęca Milena Chmielecka z działu marketingu ŁKS.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.