Edukujemy na 7 nowym projektem GKS Tychy

13 Oct 2017 Share

W GKS Tychy "Edukujemy na 7"! Klub startuje z nową akcją skierowaną do najmłodszych kibiców. W rywalizacji udział wezmą przedszkola i szkoły podstawowe. Najbardziej aktywni mogą liczyć na atrakcyjne nagrody. Dla zwycięzców przewidziano m.in udział w treningu z pierwszą drużyną GKS Tychy, koszulki z autografami, rozegranie pokazowego meczu czy zakończenie roku szkolnego na murawie Stadionu Miejskiego. Dzieci będą mogły liczyć również na ciekawe niespodzianki, przyznawane za regularne obecności na meczach.

W GKS Tychy "Edukujemy na 7"! Klub startuje z nową akcją skierowaną do najmłodszych kibiców. W rywalizacji udział wezmą przedszkola i szkoły podstawowe. Najbardziej aktywni mogą liczyć na atrakcyjne nagrody. Dla zwycięzców przewidziano m.in udział w treningu z pierwszą drużyną GKS Tychy, koszulki z autografami, rozegranie pokazowego meczu czy zakończenie roku szkolnego na murawie Stadionu Miejskiego. Dzieci będą mogły liczyć również na ciekawe niespodzianki, przyznawane za regularne obecności na meczach.


- Konsekwentnie dążymy do kreowania wizerunku Stadionu Miejskiego w Tychach, jako przyjaznego, bezpiecznego miejsca, sprzyjającego rodzinnym wyjściom. Jesteśmy głęboko przekonani, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych kibiców GKS-u Tychy, zbudujemy na lata społeczność przywiązaną i oddaną naszej drużynie- mówi Grzegorz Bednarski, prezes Zarządu Tyski Sport S.A.


W przedszkolach i szkołach, które zgłoszą się do akcji "Edukujemy na 7" cyklicznie będą przeprowadzane lekcje z piłkarzami GKS Tychy, podczas których zawodnicy odpowiedzą na pytania, zaprezentują sztuczki piłkarskie oraz pokażą w jaki sposób kibicować na Stadionie.


Przedszkola i szkoły mogą się zgłaszać do 20 października 2017 roku, na adres marketing@tyski-sport.pl


Uczniowie szkół, które zadeklarują chęć udziału w akcji, otrzymają książeczki, w  których zbierać będą naklejki – przyznawane za każdego dorosłego opiekuna, przyprowadzonego na mecz. Dzieci, klasy, przedszkola i szkoły będą rywalizowały w  odrębnych kategoriach o zwycięstwo, o  którym zadecyduje ilość zebranych punktów.  Naklejki będzie można odbierać w punktach zlokalizowanych na Stadionie Miejskim. Wolontariusze będą obecni podczas meczów ligowych GKS Tychy. Stoiska zostaną uruchomione od spotkania derbowego z GKS Katowice.


Za zdobycie określonej ilości naklejek, uczestnicy akcji otrzymują następujące bonusy i nagrody:


a. 5 naklejek – jednorazowy bilet w cenie jednostkowej 1 zł dla osoby towarzyszącej,
b. 12 naklejek – piórnik do szkoły,
c. 20 naklejek – dwa jednorazowe bilety w cenie jednostkowej 1 zł dla osób towarzyszących,
d. 30 naklejek – gadżet do wyboru w sklepiku klubowym do kwoty 35 zł,
e. 40 naklejek – cztery jednorazowe bilety w cenie jednostkowej 1 zł dla osób towarzyszących
f. 55 naklejek – zwiedzanie Stadionu Miejskiego w Tychach dla 15-osobowej grupy,
g. 75 naklejek – koszulka na 45-lecie GKS Tychy z podpisami zawodników I drużyny.


Z kolei najlepsze przedszkola i szkoły otrzymają:


a. najlepszy uczeń szkoły i podopieczny przedszkola - możliwość wzięcia udziału w treningu I drużyny sekcji piłki nożnej GKS Tychy, koszulki meczowe z podpisami zawodników GKS Tychy oraz karnet dla Opiekuna na domowe mecze piłkarzy GKS Tychy w sezonie ligowym 2018/19,
b. 2 najlepsze klasy w przedziale klas 1-3 - możliwość rozegrania meczu pokazowego na Stadionie Miejskim w Tychach w przerwie ostatniego meczu ligowego GKS Tychy w sezonie 2017/18,
c. 2 najlepsze klasy w przedziale klas od 4 wzwyż – możliwość rozegrania meczu pokazowego na Stadionie Miejskim w Tychach w przerwie ostatniego meczu ligowego GKS Tychy w sezonie 2017/18.
d. najlepsze przedszkole - wspólne zajęcia sportowe z zawodnikami I drużyny sekcji piłki nożnej GKS Tychy oraz udział zawodników w zakończeniu roku przedszkolnego,
e. najlepsza szkoła - możliwość zorganizowania zakończenia roku szkolnego na murawie Stadionu Miejskiego w Tychach, w którym wezmą udział zawodnicy I drużyny sekcji piłki nożnej GKS Tychy.


Akcja potrwa do 30 czerwca 2018 roku. Więcej informacji można znaleźć w 
regulaminie akcji.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.