Dzień Dziecka z Miedzią w centrum Legnicy

1 Jun 2017 Share

Piłkarze Miedzi Legnica wraz z maskotkami klubu, wzięli udział w obchodach Dnia Dziecka, które odbyły się w centrum Legnicy. Zawodnicy Miedzi podczas tej imprezy mieli pełne ręce roboty.

Do rozdawania autografów i robienia sobie pamiątkowych zdjęć z fanami Miedzi, nasi zawodnicy są już przyzwyczajeni. Jednak ilość chętnych osób, które chciały autograf bądź pamiątkowe selfie z piłkarzem, przerosła najśmielsze oczekiwania. Zawodnicy mieli pełne ręce roboty. Markery do rozdawania podpisów paliły im się w palcach, a nagrzane telefony komórkowe małych fanów Miedzi nie odpoczywały.

 

 

 

Zawodnicy zaprezentowali się w towarzystwie maskotek klubowych na głównej scenie. Właśnie z niej zaintonowany został okrzyk „Miedzianka!”, który skandowali wszyscy przybyli.  Krótki filmik z tego wydarzenia można oglądać na instagramie klubu (TUTAJ).

 

 

 

Dzieci świętujące swój dzień otrzymały z rąk zawodników plany lekcji Miedzi Legnica z autografami oraz plakaty drużynowe również podpisane przez graczy naszego klubu.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.