Darmowy wstęp dla dzieci na GieKSę

30 Aug 2017 Share

Przy okazji ligowego meczu GKS Katowice – Wigry Suwałki, który odbędzie się w sobotę 9 września o godz. 18:00 przy Bukowej, zaplanowano wiele atrakcji dla najmłodszych fanów GieKSy.

Najmłodsi kibice GieKSY wrócą z Bukowej z niezapomnianymi wspomnieniami. Wszystkie dzieciaki do 15. roku życia będą miały darmowy wstęp na stadion. Wystarczy, że wymienią vouchery na darmowe bilety jednorazowe. Vouchery będą rozdawane 4 września w szkołach podczas akcji marketingowych. Reszta młodych fanów (nie posiadająca voucherów) otrzyma darmowe bilety w kasach w dniu meczu.Oprócz darmowego wejścia dzieciaki poczują się wyjątkowo także z innego powodu. Przy Trybunie Głównej powstanie specjalna Strefa Animacyjna, gdzie organizatorzy zadbają o najmłodszych. Będzie możliwość skorzystania z dmuchańców, malowania twarzy i wielu innych miłych niespodzianek. Zapraszamy na trójkolorową ucztę piłkarską i rozrywkową całe rodziny!

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.