COMBU ENERGY i Kinga Pienińska w Fortuna 1 Lidze

20 Dec 2018 Share

Combu i Kinga Pienińska – logotypy tych produktów możemy zobaczyć od sezonu 2018/2019 na wszystkich boiskach Fortuna 1 Ligi.

Combu i Kinga Pienińska dołączyły do Fortuna 1 Ligi na mocy podpisanej umowy OSHEE, która kontynuuje wsparcie rozgrywek w sezonie 2018/2019. Logotypy marek pojawiają się na nośnikach reklamowych podczas meczów. 

 

 

 

Ponadto logotypy naszych partnerów można zobaczyć na stronie internetowej rozgrywek i oficjalnych stronach internetowych klubów oraz w mediach społecznościach PLP i klubów, a także podczas wywiadów i konferencji prasowych.

 

 

OSHEE jako Oficjalny Partner Fortuna 1 Ligi znany jest z boisk 1 ligi już od sezonu 2016/2017. Od tamtej pory produkty OSHEE towarzyszą pierwszoligowcom podczas meczów, jak i treningów. Wszystkie sztaby medyczne klubów pierwszoligowych zostały wyposażone w bidony i lodówki znajdujące się w okolicy ławek rezerwowych, które zawierają logotyp partnera. Ponadto butelka napojów OSHEE była eksponowana w trakcie konferencji prasowych poświęconych rozgrywkom.

 

 

 

Na kibiców uczęszczających na mecze Fortuna 1 Ligi czekać będzie wiosną szereg działań promocyjnych oraz konkursów. Zapraszamy na pierwszoligowe stadiony! 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.