CKS Czeladź klubem partnerskim Zagłębia

11 Jan 2018 Share

W dniu dzisiejszym została nawiązana współpraca z kolejnym klubem partnerskim. CKS Czeladź zwiąże się z Akademią im. Włodzimierza Mazura roczną umową, z możliwością prolongacji o kolejne lata.

Punktualnie o godzinie 12:30, w klubie pojawili się przedstawiciele CKS-u Czeladź. Prezes -  Michał Powallo oraz wiceprezes - Mariusz Zimoch zapoznali się z umową partnerską, która została sporządzona przez zarząd Zagłębia Sosnowiec. W obecności prezesa Zagłębia S.A. - Marcina Jaroszewskiego i koordynatora Akademii im. Włodzimierza - Jarosława Wojciechowskiego formalności zostały dopięte, serdeczny i symboliczny uścisk dłoni zapoczątkował współprace z CKS-em. 

 

- Pewnego dnia, koordynator Akademii im. Włodzimierza Mazura - Jarosław Wojciechowski zadzwonił do mnie i przedstawił propozycję zawarcia umowy partnerskiej, długo nie musieliśmy się zastanawiać i od razu przystąpiliśmy do rozmów, które przebiegały w kapitalny sposób. Bardzo szybko doszliśmy do porozumienia, wydawało się, że nadajemy na tych samych falach i dążymy do wspólnego, dużego celu. Współpraca z Zagłębiem będzie głównie polegać na szkoleniu młodzieży, która później jeśli się sprawdzi, to wyląduje na Stadionie Ludowym. Sosnowiecki klub będzie koordynował pracę trenerów CKS-u, organizował wykłady, które pozwolą doszkalać sztab oraz "wyławiał" młode talenty. Kadra trenerska składa się głównie ze szkoleniowców z licencją UEFA A, UEFA B i również chłopaków z UEFA C. W Czeladzi trenujemy roczniki już od 2013 do 1999, zazębia nam się to wszystko. Około dwustu zawodników trenuje w klubie, wszystko świetnie działa. Baza treningowa, jak na warunki jest naprawdę dobra, korzystamy z obiektów sportowych MOSiR-u, jest to boisko z naturalną murawą, posiadamy również sztuczną nawierzchnię, dwie hale sportowe do dyspozycji, sale gimnastyczne, jest w czym wybierać - podsumował Wiceprezes Mariusz Zimoch. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.