Chrobry zwalnia z odpytywania

26 Mar 2019 Share

#Chrobryzwalniazodpytywania - to akcja skierowana do uczniów głogowskich szkół przed meczem Chrobrego z Odrą Opole. W środę 3 kwietnia o godzinie 18:00 Chrobry rozegra mecz na Wita Stwosza. - Bądźcie z nami, zajmijcie to jedno środowe popołudnie Chrobrym, a postaramy się załatwić Wam na drugi dzień luz w szkole - apelują przedstawiciele klubu.

Jako pierwszy pozytywnie na apel Chrobrego odpowiedział Zespół Szkół Politechnicznych, którego dyrektorem jest Paweł Korzeń. Uczniowie popularnego "Mechanika" czy - jak to określają jego sami bywalcy - "Mechana" w zamian za to, że będą 3 kwietnia na Chrobrym, w czwartek 4 kwietnia będą zwolnieni z wywoływania do odpowiedzi i wszelkich aktywności przy szkolnej tablicy. Bo skoro tę jedną środę poświęca się na ważny mecz swojego klubu, to jak tu się przygotować do lekcji? Warunkiem będzie okazanie biletu z tego meczu lub karnetu z rundy wiosennej 2018/19. 
 
- Oczywiście akcja ma wymiar symboliczny. Bilet lub karnet rzeczywiście zwolni z odpowiedzi, ale bardziej zależy nam na podkreśleniu dobrej współpracy z dyrektorami i szkołami oraz wspólnym promowaniu lokalnego patriotyzmu, jakim jest identyfikacja z klubem swojego miasta. Klubem, który jest naszym wspólnym dobrem i wokół którego warto się jednoczyć. Chcemy więc w jakiś sposób, poprzez kibicowanie, poczucie tej wspólnoty rozpalić - powiedziała Alicja Męczyńska z Działu Marketingu Chrobrego. 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.