Chrobry na rocznicę obrony Głogowa. IV bieg na wieżę

26 Aug 2019 Share

Po raz kolejny Chrobry miał okazję uczestniczyć w organizacji Biegu Na Więżę, który jest imprezą towarzyszącą wielkiego pikniku historycznego z okazji 910 rocznicy Obrony Głogowa. Współorganizując ten bieg Chrobry aktywnie włącza się w obchody rocznicy.

39 uczestników przystąpiło do rywalizacji o jak najszybsze pokonanie mającej ok. 80 metrów wysokości i liczącej ponad 280 schodów wieży ratuszowej. Rywalizowano w trzech kategoriach. Wśród juniorów najlepszy był Michał Poprawski z czasem 1:06,80. Najlepszą z kobiet po raz kolejny okazała się Katarzyna Kumor (1:16). Sporo emocji towarzyszyło rywalizacji mężczyzn, bo do startu przystąpił ubiegłoroczny zwycięzca Tomasz Danielkiewicz oraz kilku takich, którzy zapowiadali pobicie jego rekordu. Tomek Danielkiewicz swój pobił, ale wygranej mu to nie zapewniło. Z czasem 0:57,19 triumfował Adrian Bednarski.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.