Chojniczanka z Miedzią „Razem dla Autyzmu”!

28 Mar 2017 Share

MKS Chojniczanka 1930 już po raz drugi będzie wspierać akcję „Razem dla Autyzmu”.

Podczas meczu z Miedzią Legnica na koronie stadionu kibice znajdą stoisko organizatora akcji. Będzie można tam zaczerpnąć informacji o zaburzeniu oraz samym przedsięwzięciu, a także wziąć udział w przygotowanych atrakcjach i wesprzeć akcję.

 

Dodatkowo zawodników eskortować podczas wyjścia na murawę będą jej podopieczni dzięki czemu za sprawą transmisji telewizyjnej o akcji usłyszy mamy nadzieję szerokie grono osób.

 

Chojniczanka zaprasza również do wzięcia udziału w organizowanym Biegu Razem dla Autyzmu, w niedzielę na charzykowskiej Promenadzie.

 

Kilka słów o akcji „Razem dla Autyzmu”

 

Akcja Razem dla Autyzmu została stworzona, aby poszerzać wiedzę i świadomość społeczeństwa dotyczącą zaburzenia jakim jest autyzm. Chcemy zapoznać Was ze specyfiką trudności i problemów na jakie napotykają osoby z autyzmem i ich rodziny. Im większa wiedza i świadomość, tym mniejszy lęk i opór przed tym czego nie znamy. Dajmy szansę osobom z autyzmem na pełną akceptację i sobie, aby nasze przekonania i działania były jak najbardziej świadome.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.