Chojniczanka przyciągnie widzów?

3 Apr 2017 Share

W piątek, 7 kwietnia 2017 o godzinie 20:45 mielczanie zmierzą się na stadionie przy Solskiego 1 z Chojniczanką Chojnice. Stąd akcja beniaminka #zapełniamystadion. Według organizatorów są trzy powody, dla których warto wybrać się wtedy do mieleckiej twierdzy.

Poczujesz niezapomnianą atmosferę

 

Każdy mecz piłkarski, który można obejrzeć na żywo to historia opowiedziana na naszych oczach.  Na pewno udzieli Ci się atmosfera meczowego święta. Będziesz mógł zobaczyć, ale również usłyszeć i poczuć emocje z mieleckich trybun.  Stal Mielec to klub z tradycjami i barwną historią, o której nikt nie może zapomnieć. Dziś to nie jest już ten obiekt zbudowany w latach 50., na którym pojawił się Real Madryt, a duet Szarmach-Lato nie powoduje zamętu w szeregach przeciwnika. Jest za to młoda, charakterna drużyna, która sprawi, że poczujesz falę pozytywnych uczuć!

 

Zobaczysz dobre piłkarskie widowisko, bo do Mielca przyjedzie główny faworyt do awansu

 

Ten mecz to niewątpliwie wiosenny hit dla mieleckiej drużyny. Naprzeciw siebie staną charakterne zespoły, które zaskakują i zachwycają. Stal – rewelacja rundy wiosennej, do niedawna zaciekle broniła się przed spadkiem, a teraz zaczyna świecić jasnym blaskiem. Naprzeciwko niej potentat do awansu do Ekstraklasy, Chojniczanka Chojnice. Tego po prostu nie można przegapić!

 

Dasz szansę swoim dzieciom na wspólną zabawę z animatorami oraz ich piłkarskimi idolami

 

Przy Solskiego 1 uruchomiony został Sektor Rodzinny, a tam szereg zabaw prowadzonych we współpracy z doświadczonymi animatorami oraz integracja z zawodnikami. Na ostatnim meczu z Wigrami Suwałki na dzieci czekała niespodzianka, bo ku ich radości pojawił się Szymon Sobczak, który uczestniczył w przygotowanych grach i zabawach. Kogo na sektorze G zobaczymy tym razem? Przekonaj się sam!

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.