Chojniczanka pomogła kibicowi

25 Dec 2018 Share

Swój finał miała akcja pomocy jednemu z najwierniejszych kibiców „Żółto-biało-czerwonych”.

Kilka tygodni temu elektryczny wózek inwalidzki, którym poruszał się Jarosław Kulpiński uległ zniszczeniu. Społeczność Chojniczanki postanowiła podjąć się zorganizowania pomocy dla kibica, który od 34 lat z uśmiechem na twarzy jako pierwszy pojawia się na stadionie, żeby dopingować „Żółto-biało-czerwonych”. Dzięki zaangażowaniu członka Klubu Biznesu Chojniczanki Marcina Śliwińskiego do akcji dołączyli również Miłośnicy samochodów terenowych z Chojnic i okolic.

 

Podczas ostatnich tegorocznych meczów, klubowi wolontariusze prowadzili zbiórkę pieniężną na zakup sprawnego wózka elektrycznego. Miłośnicy samochodów terenowych z Chojnic i okolic na swojej wspólnej wyprawie po choinkę również zorganizowali zbiórkę, a całość kwoty przekazali na ten właśnie cel. Upiększeniem nowego wózka dla kibica zajęła się Lakiernia samochodowa Kameleon mieszcząca się przy ul. Łąkowej w Pawłowie, która profesjonalnie pomalowała wózek w żółto-biało-czerwone barwy. W imieniu klubu dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tę akcję. Po raz kolejny udowodniliśmy, że „Cała Chojna – zawsze razem!”. Dzięki temu jeden z nas otrzymał niesamowicie ważny prezent bożonarodzeniowy.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.