Chojniczanka odwiedziła młodzież

31 Mar 2017 Share

W środę delegacja z Chojniczanki gościła w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym imienia Polskich Olimpijczyków w Kruszwicy.

Pomimo dość sporej odległości przedstawiciele Chojniczanki chętnie skorzystali z zaproszenia. Lidera Nice 1 Ligi reprezentowali Hermes Neves Soares oraz Michał Jakóbowski i Mariusz Kryszak.

 

Spotkanie odbywało się w bardzo luźnej konwencji, dzięki czemu było wiele powodów do śmiechu. Przedstawiciele Chojniczanki zostali zasypani przeróżnymi pytaniami od dziewczyn, na które udzielali szczerych odpowiedzi. Wychowanki pytały zawodników między innymi o kwestie zawodowe związane chociażby z treningami, dietą, przygotowywaniem się do meczów czy wyborem Chojniczanki, ale także i o rzeczy prywatne jak na przykład wiara, formy spędzania wolnego czasu.

 

 

 

Dokładnie przepytany został także Hermes, który nie tylko opowiedział o swojej piłkarskiej karierze, ale zdradził między innymi szczegóły dotyczące testu z którym musiał się zmierzyć gdy ubiegał się o polskie obywatelstwo. Nie zabrakło gratulacji za przewodzenie tabeli Nice 1 Ligi z życzeniami awansu do Ekstraklasy. Później to goście zadawali dziewczynom przeróżne pytania związane z między innymi ich życiem codziennym w MOW.

 

Samo spotkanie trwało prawie dwie godziny. Na zakończenie nastąpił świetny moment na zrobienie sobie zdjęcia czy zebrania autografów. Dalej toczyły się rozmowy. Padła także obietnica, że dziewczyny będą śledziły i kibicowały Chojniczance przed telewizorami podczas meczu z Miedzią, a w tej rundzie także odwiedzą nasz stadion i obejrzą mecz na żywo. Oczywiście przedstawiciele zespołu nie mogli wyjechać bez przekazania klubowych gadżetów, a i oni zostali obdarowani upominkami w tym własnoręcznie namalowanym przez jedną z wychowanek MOW, herbem Chojniczanki.

 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.