ChKS Polonia Chodzież klubem filialnym Akademii RKS Raków

8 Feb 2019 Share

ChKS Polonia Chodzież dołączyła do klubów filialnych Akademii RKS Raków.

- Bardzo się cieszymy z podpisania umowy z Rakowem Częstochowa. Jesteśmy klubem z regionu, do niedawna związanym z Lechem Poznań. Postanowiliśmy, że chcemy dalej współpracować z dyrektorem Markiem Śledziem, którego uważamy za najlepszego trenera grup młodzieżowych w Polsce, dlatego zdecydowaliśmy się na taką zmianę. Na pewno nie bez znaczenia jest również fakt, że Raków pokazał się w Polsce, konsekwentnie buduje swoją markę i ma szansę na stałe wpisać się w krajobraz polskiej piłki. Polonia Chodzież to niewielki klub z wielkimi tradycjami i mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości również dołożymy swoją cegiełkę do sukcesu Rakowa i zapiszemy się w jego historii - powiedział dyrektor sportowy chodzieskiego klubu.

 

W spotkaniu, prócz przedstawicieli Rakowa i Polonii wziął udział również wicestarosta powiatu chodzieskiego Julian Hermaszczuk, który entuzjastycznie odniósł się do faktu nawiązania współpracy pomiędzy naszymi klubami:

 

- Zależy nam na tym, by piłkarze Polonii Chodzież i uczniowie klas sportowych naszych szkół mieli szansę na rozwój swoich sportowych karier. Wiadomo, że w sporcie decyduje talent i ciężka praca, ale najważniejsze jest, by gdzieś na horyzoncie świtała szansa na prawdziwy sukces. Raków Częstochowa to klub, który puka do bram Ekstraklasy i dla każdego młodego zawodnika w naszym regionie możliwość takiej współpracy to wielka sprawa, szczególnie że znamy wszyscy dyrektora Marka Śledzia i wiemy, jaki poziom szkolenia gwarantuje - powiedział oficjalnej stronie Rakowa wicestarosta.

 

Polonia Chodzież to czwarty klub, który dołączył do projektu klubów partnerskich Akademii Raków.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.