Business Club na stadionie Podbeskidzia

28 Feb 2018 Share

Rozgrywki piłkarskie rozpoczną się dopiero za cztery dni, a Podbeskidzie Business Club rundę rozpoczęło już dziś śniadaniem biznesowym.

Podczas spotkania ze sponsorami i partnerami klubu prezes Tomasz Mikołajko podsumował wszystkie działania PBC z poprzedniego roku. Było to istotne zwłaszcza ze względu na nowych członków Podbeskidzie Business Club, którzy w ten sposób poznali bliżej działania biznesowe klubu. Prezes przedstawił także plany na obecny rok, związane między innymi z uruchomieniem strony internetowej dedykowanej uczestnikom PBC. 

 

W dalszej części powitani zostali nowi członkowie Podbeskidzie Business Club, każda z firm, które w ostatnim czasie dołączyły do grona partnerów klubu, została zaprezentowana i przedstawiona wszystkim uczestnikom spotkania. Czas na lepsze poznanie się był później, kiedy w trybie ekspresowych spotkań przedstawiciele firm współpracujących z klubem mogli wymienić się wizytówkami i nawiązać ze sobą kontakt.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.