Biznesowe spotkanie w Legnicy

22 Jun 2017 Share

W środę w hotelu Sękowski w Legnicy odbyło się specjalne biznesowe spotkanie. Organizator - Miedź Legnica zaprosiła do udziału w nim swoich sponsorów, lokalnych partnerów oraz pierwszoligowe kluby biznesu. Na zaproszenie Miedzi do Legnicy przyjechali przedstawiciele zarządu Nice 1 Ligi, który jest inicjatorem takich spotkań, a także klubów m.in. GKS-u Tychy, GKS Katowice, a także Chrobrego. Obecny był również prezydent Legnicy.

Podczas spotkania na podstawie przygotowanych prezentacji omawiano zagadnienia związane z biznesową stroną funkcjonowania klubów - korzyści związane z marketingiem sportowym, inwestowanie w piłkę nożną, członkowstwo w tzw. klubie biznesu i pojęcie ekwiwalentu reklamowego. Odbyła się również prezentacja firm uczestniczących w spotkaniu oraz nawiązanych relacji biznesowych. Wydarzenie było okazją do nawiązania nowych kontaktów, choćby z dziedziny pokrewnej działalności, bo to przecież wiele firm z różnych części Polski w jednym miejscu.

 

 

 

Chrobry do udziału w spotkaniu zaprosił swoich sponsorów i partnerów. Wraz z przedstawicielami klubu w Legnicy byli Marta Dytwińska-Gawrońska (rzecznik prezydenta miasta Głogowa), Jarosław Trawiński (doradca zarządu E-Towers FAMABA), Jerzy Krotla (właściciel/prezes PRiUB Budrem) oraz Magdalena Lorek (dyrektor kina Cinema 3D w Głogowie).

 

 

Spotkanie poszerza i wpisuje się w strategię zarządu PLP/Nice 1 Ligi, który od początku roku realizuje projekt integracji działań marketingowych klubów pierwszoligowych wokół sponsorów tytularnych i oficjalnych. Podczas cyklicznych spotkań w PZPN zainicjowana została nowa formuła klubów biznesu zakładająca ich współpracę i budowanie relacji.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.