Biznes w "żółto-biało-czerwonych" barwach

15 Nov 2018 Share

Klub Biznesu Chojniczanki powstał z myślą o wszystkich przedsiębiorcach wspierających “Żółto-biało-czerwonych”. To właśnie dla nich zostały stworzone wszystkie narzędzia i kanały marketingowe, dzięki którym Sponsor Chojniczanki może trafić zarówno do klienta indywidualnego, jak i klienta biznesowego.

Prowadzisz firmę i szukasz sposobu na rozwinięcie jej? Planujesz akcje i działania marketingowe? Poszukujesz nowych klientów i kontrahentów? Próbujesz dotrzeć do sprecyzowanego grona przedsiębiorców? Planujesz inwestycję i potrzebujesz pomocy? Chcesz być widoczny na chojnickim rynku biznesowym? Fascynujesz się piłką nożną i chętnie wesprzesz unikalny projekt? Potrzebujesz nowych pomysłów i rozwiązań w prowadzeniu działalności? A może chcesz trafić bezpośrednio do jak największego grona odbiorców? Jeżeli odpowiedź na którekolwiek pytanie brzmi “tak”, to z pomocą przychodzi Klub Biznesu Chojniczanki, jako największa tego typu platforma w całym regionie!

 

Klub Biznesu Chojniczanki powstał z myślą o wszystkich przedsiębiorcach wspierających “Żółto-biało-czerwonych”. To właśnie dla nich zostały stworzone wszystkie narzędzia i kanały marketingowe, dzięki którym Sponsor Chojniczanki może trafić zarówno do klienta indywidualnego, jak i klienta biznesowego. Do narzędzi marketingowych, które pomagają w dotarciu do kibiców należą zarówno nośniki reklamowe na stadionie, ekspozycja na plakatach meczowych, czy też na stronie internetowej. Dla przedsiębiorców, którzy ze swoją ofertą chcą dotrzeć do klienta biznesowego Klub Biznesu Chojniczanki przygotował dalszy pakiet świadczeń. Należą do nich m.in. możliwość prezentacji oferty danej firmy w cotygodniowym newsletterze, pomoc w referencjach, bezpośredni kontakt na spotkaniach integracyjnych, czy też na spotkaniach stricte biznesowych. Do tej właśnie kategorii należą spotkania z cyklu śniadań biznesowych organizowane przez Klub Biznesu Chojniczanki.

 

Śniadania biznesowe są to cyklicznie organizowane spotkania otwarte, które mają zgromadzić przedsiębiorców wspierających klub, jak i firmy zainteresowane całym projektem. Dzięki tego typu inicjatywom zgromadzeni goście mają okazję do prezentacji działalności swojej firmy, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, podzielenia się swoimi doświadczeniami, czy też otrzymania niezbędnych referencji od pozostałym przedsiębiorców.

 

Najbliższe śniadanie biznesowe odbędzie się już niedługo, 22 listopada br. o godzinie 9:00 w Restauracji Odejewscy w Nieżychowicach. Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w tym wydarzeniu zapraszamy do rejestracji na stronie www.chojniczankalistopad.evenea.pl! Więcej informacji udziela Koordynator Klubu Biznesu pod numerem 730 731 899. Gorąco zapraszamy!ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.