Ampfutbolowa Liga Mistrzów w Bielsku-Białej!

18 Dec 2019 Share

Bielsko-Biała będzie gospodarzem Ligi Mistrzów AMP Futbolu w maju 2020 roku! To kolejna duża impreza, który odbędzie się w mieście pierwszoligowca. W maju i w czerwcu na obiekcie Podbeskidzia rozgrywane były mecze w ramach mistrzostw świata u-20.

Podbeskidzie Bielsko-Biała wraz z fundacją Kuloodpornych przedstawiła swoją kandydaturę do organizacji turnieju finałowego Ligi Mistrzów w Polsce. Polska kandydatura rywalizowała z Turcją, która również była zainteresowana organizacją tego wydarzenia. Ostatecznie jednak to Polacy mają powody do radości. Głosy oddawali przedstawiciele każdej krajowej federacji zrzeszonej w EAFF.

 

Turniej potrwa trzy dni: 22-24 maja 2020 roku. Amputbolowa Liga Mistrzów zagości na stadionach w Bielsku-Białej (stadion BBOSiR przy ul. Młyńskiej oraz Stadion Miejski jako główna arena zawodów) oraz w Czechowicach-Dziedzicach na Stadionie Miejskim MOSiR. 

 

Współorganizatorem turnieju będzie TS Podbeskidzie, którego prezes Bogdan Kłys wyjaśniał dlaczego Podbeskidzie współpracuje z Kuloodpornymi: - Jesteśmy największym klubem piłkarskim w regionie i sukcesy sportowców z naszej okolicy, które rozsławiają nasze miasto zawsze bardzo nas cieszą. Mamy z Kuloodpornymi podpisaną umowę o współpracy, którą realizujemy nie tylko przy tej okazji. Podczas turnieju będziemy wspierali ich swoim doświadczeniem w organizacji imprez na stadionie, ponieważ bardzo dobrze znamy ten obiekt.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.