Aegon biznes partnerem klubu

9 May 2017 Share

Bielski oddział firmy związał się z Podbeskidziem umową na mocy której dołączył do grona Biznes Partnerów klubu.

– Cieszy, że taka marka zwróciła na nas uwagę i bielski oddział będzie współpracował z klubem. O możliwościach firmy Aegon nikogo nie trzeba przekonywać dlatego liczę, że w kolejnych etapach będziemy rozwijać nasze partnerstwo – mówi Tomasz Mikołajko.

 

– Grupa Aegon od wielu lat jest związana ze środowiskiem piłkarskim, a z racji tego, że z naszego bielskiego biura praktycznie widzimy Stadion Miejski, na którym mecze rozgrywa Podbeskidzie, to pomyśleliśmy także o współpracy z klubem. Dziś udało się do tego doprowadzić, co bardzo mnie cieszy – mówi Jakub Pogwizd, dyrektor oddziału Aegon Premium w Bielsku-Białej.

 

Współpraca z klubem piłkarskim nie jest czymś przypadkowym w firmie Aegon: sport jest mocno obecny w polityce sponsoringowej naszej Grupy. Aegon wspiera m.in. słowacki klub piłkarski AS Trencin, przez wiele lat był partnerem Ajaksu Amsterdam, a poza piłką nożną wspiera m. in. najważniejsze turnieje tenisowe – dodaje Kinga Mitoraj, menedżer Aegon Bielsko-Biała.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.