Adam Nawałka wspiera GieKSę!

5 Apr 2017 Share

GKS Katowice z dumą informuje, że ambasadorem akcji „Zagrajmy to jeszcze raz” został selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Adam Nawałka.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich ludzi skupionych wokół GKS-u Katowice ma zostać stworzony film, który przypomni o dekadzie największych sukcesów GieKSy. – Wierzymy bowiem, że historia to ważny element tożsamości każdego klubu. Aby móc wyprodukować film, musimy jednak zebrać kwotę 60 tysięcy złotych – przekonują pomysłodawcy projektu.

 

Dlatego GKS Katowice uruchomił projekt „Zagrajmy to jeszcze raz”, który organizowany jest za pomocą sportowej platformy crowdfundingowej. Każdy z kibiców, który weźmie udział w akcji może z bogatej puli wybrać dla siebie nagrodę. Do tej pory projekt wsparło ponad 160 kibiców, którzy uzbierali ponad 17 tysięcy złotych. Można do nich dołączyć na fans4club.com .

 

Tymaczasem nowym ambasadorem akcji został Adam Nawałka. Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski w latach 2008-09 był trenerem GKS-u Katowice. Przy Bukowej stworzył niezwykle ambitną i waleczną drużynę, która z powodzeniem radziła sobie na pierwszoligowych boiskach. Obecnie z wielkimi sukcesami pracuje z drużyną narodową, którą doprowadził do ćwierćfinału mistrzostw Europy we Francji w 2016 roku. Obecnie reprezentacja Polski z fantastycznym dorobkiem lideruje swojej grupie eliminacyjnej do Mistrzostw Świata.

 

Wcześniej tytuły ambasadorów projektu zgodzili się przyjąć byli znakomici piłkarze GieKSy: Kazimierz Węgrzyn, Janusz Jojko, Jan Furtok, a także rodzice śp. Adama Ledwonia.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.