9. edycja "Zagraj na Bukowej" rozpoczęta

5 Apr 2019 Share

Jak co roku GKS Katowice zorganizował akcję "Zagraj na Bukowej". 9. edycja wystartowała w pierwszym tygodniu kwietnia. Projekt ten jest wspaniałą formą popularyzacji piłki nożnej.

W tegorocznej edycji praca z trenerami Wielosekcyjnej Akademii “Młoda GieKSa” oraz piłkarkami i piłkarzami GKS-u Katowice odbywa się w aż pięciu miastach aglomeracji. W środę (3.04) oraz czwartek (4.04) akcja wystartowała we wszystkich lokalizacjach, a na treningach pojawiło się aż 352 młodych osób gotowych na sportową rywalizację i zabawę. Kolejne odsłony treningów już w nadchodzących tygodniach.

 

"Zagraj na Bukowej" jest to projekt o pięknej tradycji i każda kolejna edycja przynosi coraz więcej pozytywnych wrażeń, sportowych emocji, a co najważniejsze coraz większą liczbę uczestników. W tegorocznej edycji projektu, który ma popularyzować piłkę nożną, uczestnicy znów dostaną okazję zaprezentowania swoich umiejętności pod okiem doświadczonej kadry trenerów. Ci którzy poradzą sobie najlepiej, w finale akcji zagrają wyjątkowy mecz na głównej płycie stadionu przy Bukowej.

 

W projekcie biorą udział także piłkarze i piłkarki GieKSy, którzy czujnym okiem obserwują poczynania młodszych kolegów i koleżanek. Do tego dobrze przygotowana do zadania kadra trenerów Akademii “Młoda GieKSa” zatroszczy się o to, by młodzi adepci mogli zaprezentować się z jak najlepszej strony.

 

Wszystkie najważniejsze informacje o akcji znajdziecie na stronie zagrajnabukowej.pl oraz na jej profilu na Facebooku.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.