9. Świąteczny Turniej Charytatywny!

6 Dec 2017 Share

Już w niedzielę 10 grudnia zapraszamy wszystkich do hali przy Szkole Integracyjnej (ul. Wierzyńskiego 1) na 9. Świąteczny Turniej Charytatywny! Oprócz zmagań sportowych tradycyjnie odbędą licytacje m.in. gadżetów piłkarskich z podpisami reprezentantów Polski oraz zawodników Miedzi Legnica, z których dochód przeznaczymy na cele charytatywne. Występ specjalny zapowiedział piosenkarz Gabriel Fleszar, a swoją obecność na turnieju potwierdził także aktor Tomasz Kot!

W tym roku cały dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie chorej na raka Karoliny Ceglarskiej, dla której pieniądze zbierano także podczas niedawnej imprezy andrzejkowej, zorganizowanej przez KKN Miedź oraz „Skorupiakom mówimy Nie”. – Zagramy już po raz dziewiąty i tradycyjnie zapraszam wszystkich ludzi dobrego serca na turniej! Pomóc Karolinie można w różnej formie. Będzie oczywiście licytacja charytatywna, ale można także wykupić specjalne cegiełki w cenie 20 złotych – wyjaśnia Krzysztof Piotrowski, organizator turnieju. Wśród fantów, które trafią na licytację, są prawdziwe perełki! Pod młotek trafi m.in. medal z 1992 roku za zdobycie Pucharu Polski, który przekazał były zawodnik a obecnie trener pracujący w Miedzi Wojciech Górski. Będzie też koszulka reprezentacji Polski z podpisem Roberta Lewandowskiego, koszulka Miedzi z podpisami wszystkich zawodników i wiele innych, cennych gadżetów, nie tylko sportowych! Oprócz obecnych i byłych zawodników Miedzi (przyjadą m.in. Marcin Garuch i Marcin Robak) swoją obecność na turnieju zapowiedział także znany aktor Tomasz Kot, a występ specjalny zaplanował piosenkarz Gabriel Fleszar!

 

W części sportowej zobaczymy 8 drużyn, które rywalizować będą w dwóch grupach (każdy mecz po 7 minut, składy 4+1). Zagra oczywiście reprezentacja Miedzi Legnica, pod przewodnictwem kapitana Wojciecha Łobodzińskiego, ale też drużyna Klubu Biznesu Miedzi, reprezentacja kibiców Miedzi oraz drużyny z Tyńca Legnickiego, Damianowa, Koskowic, Kunic i reprezentacja Leroy Merlin. Początek imprezy o godz. 15.00, a wielki finał przed godz. 18.00 w hali sportowej przy Szkole Integracyjnej w Legnicy (ul. Wierzyńskiego 1). Serdecznie zapraszamy!

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.