4F partnerem Korony Kielce

14 Jun 2021 Share

- Z radością informujemy, że od sezonu 2021/2022, partnerem technicznym naszego zespołu zostanie marka 4F. Umowa została podpisana na trzy lata - informuje oficjalna strona Korony Kielce.

Wraz z początkiem roku marka 4F zakomunikowała wejście do świata futbolu. Ogłoszenie kapitana reprezentacji Polski i gwiazdy Bayernu Monachium, Roberta Lewandowskiego, jako globalnego ambasadora marki sprawiło, że środowisko sportowe zaczęło spekulować o dalszym rozwoju 4F w piłce nożnej. Teraz marka rozwiewa wątpliwości i ogłasza pierwszą współpracę z klubem piłkarskim.


4F będzie dostarczało Koronie Kielce odzież oraz akcesoria z kolekcji Teamwear przez kolejne trzy sezony. Zespół projektantów 4F przedstawił już Koronie Kielce propozycję nowych, dedykowanych strojów meczowych, których projekt nie zostanie nigdy powielony. W pełni personalizowane komplety meczowe będą produkowane w Polsce, a drużyna wybiegnie w nich na murawę od początku sezonu 2021/22.


- 4F to duża, znana marka, która ubiera czołowych sportowców w Polsce. Ma zaplecze, kompetencje i możliwości, aby produkować topowe stroje piłkarskie. Widzieliśmy już wzory naszych nowych koszulek i jestem dumny, że Korona będzie występowała w dedykowanych strojach. To dla klubu duża wartość dodana, która jest niedostępna dla zdecydowanej większości zespołów w Polsce. Testowaliśmy już sprzęt z piłkarskiej linii 4F i jestem przekonany, że to będzie dobra współpraca – mówi Łukasz Jabłoński, prezes klubu Korona Kielce.


- 4F jest marką, która nieustannie rozszerza obszary swojego działania. Współpraca z Koroną Kielce jest dla nas kolejnym ważnym krokiem w rozwoju. Cieszę się z faktu obecności 4F w świecie profesjonalnego futbolu – mówi Igor Klaja, prezes OTCF S.A., właściciela marki 4F.


Marka nie zdradza jeszcze z którymi klubami pracuje nad kolejnymi współpracami, ale rozmowy się toczą. Czy 4F ubierze także pewien klub, z którym związany jest ambasador marki, Robert Lewandowski? Odpowiedź na to pytanie możemy poznać już niedługo.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.