15 lipca Dzień z Zagłębiem

4 Jul 2017 Share

Na sobotę 15 lipca Zagłębie Sosnowiec przygotowało dla swoich kibiców dzień pełny zagłębiowskich atrakcji. Wśród nich otwarcie sklepu kibica oraz Fanstrefy. Między tymi wydarzeniami Zagłębiacy rozegrają sparing z Łódzkim Klubem Sportowym.

O godzinie 11:00 odbędzie się otwarcie Sklepu Kibica, który przygotowywany był od kliku miesięcy. W lokalu przy 3-go Maja 11 w Sosnowcu będzie można zaopatrzyć się w koszulki meczowe, odzież sportową, ubrania z kolekcji lifestyle oraz liczne gadżety klubu niezbędne do kibicowania i pokazania zagłębiowskiego charakteru.

 

Następnym punktem dnia z Zagłębiem będzie sparing z utytułowanym rywalem jakim jest ŁKS Łódź. Dwukrotny Mistrz Polski (1958, 1998) oraz zdobywca Pucharu Polski (1957) przystąpi do sezonu 2017/2018 jako beniaminek II ligi. Pierwszy gwizdek spotkania zabrzmi o godzinie 12:00 przy Kresowej.

 

Na zakończenie dnia o godzinie 15:00 odbędzie się otwarcie Fanstrefy - lokalu, w którym każdy Zagłębiak będzie mógł poczuć się jak u siebie. Fanstrefa zlokalizowana jest na terenie Kompleksu Piłkarskiego Kresowa w miejscu dawnego Pubu Kasia.  Dla kibiców przybyłych na otwarcie czeka poczęstunek oraz konkurs żonglerki z nagrodami - voucherami na karnet obejmujący rundę jesienną. Dodatkowo na otwarciu Fanstrefy obecni będą piłkarze, sztab szkoleniowy, Dyrektor Sportowy Robert Stanek oraz Prezes Marcin Jaroszewski, którzy będą do dyspozycji fanów. 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.