#ZostańWDomu i daj szansę innym, czyli pierwszoligowcy zachęcają (część 1)

16 Mar 2020 Share

To nie jest zwyczajny czas i właściwie do niedawna prawdopodobnie nikt nie spodziewał się, jakie skutki pociągnie za sobą wirus, o którym jeszcze w styczniu mówiło się tak niewiele. Dziś to jeden z głównych tematów, który wpływa bezpośrednio na nasze codzienne życie, wykonywaną pracę i… rozgrywki sportowe. Pracownicy służby zdrowia apelują, by bezwzględnie w miarę możliwości unikać wychodzenia, w mediach społecznościowych jak viral rozprzestrzenia się jedno hasło: zostań w domu!

Podbeskidzie Bielsko-Biała na wiele różnych sposobów zachęca do przyłączania się do akcji. Na Instagramie zawodnicy nominują swoich znajomych do akcji #ZostańWDomu, klub planuje dla kibiców seans meczu, po którym Podbeskidzie zameldowało się w najwyższej klasie rozgrywkowej, a Filip Modelski… podbija serca fanów filmem ze swoją córeczką. 

 

 

Sandecja przekazuje szereg istotnych informacji dotyczących prewencji. PGE FKS Stal Mielec przygotowała coś dla najmłodszych – specjalne kolorowanki i dla starszych – błyskawiczny quiz wiedzy o klubie. Tyszanie natomiast powracają do starych dobrych gier planszowych i pokazują różne sposoby spędzania czasu z bliskimi. Scrabble to jedna z ich propozycji, by efektywnie spędzić czas izolacji.

 

Nie brakuje również apeli – począwszy od zawodników Stomilu, przez GKS Jastrzębie po Odrę Opole. Po raz kolejny podkreślone jest, by rozważnie i odpowiedzialnie podejść do tematu. W miarę możliwości pozostać w domu. Dla siebie, swoich bliskich i tych, których mijamy gdzieś po drodze. Niektórzy muszą pracować i to ryzyko jest duże, a więc pamiętajmy o nich.

GKS Bełchatów podkreśla, by pamiętać o… osobach starszych. Zamiast odwiedzin… dwa telefony do babci!

Zawodnicy Zagłębia wykorzystują czas chwilowego oddechu, by spędzić więcej czasu z rodzinami.

A jeśli ćwiczyć… to tylko tak! Przyłączamy się do apeli o pozostanie w domu. Wykorzystajcie ten czas z bliskimi do maksimum. Razem bądźmy odpowiedzialni!ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.