"Z boiska na stadion" na rozpoczęcie lata!

22 Jun 2017 Share

Z boiska na stadion - to nazwa sportowej imprezy rozpoczynającej lato i okres wakacyjny. Z boiska, bo impreza przeznaczona jest głównie dla najmłodszych z przyszkolnych boisk "Trenera Osiedlowego". Na stadion, bo rozpoczynające wakacje wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę na stadionie Chrobrego.

To pierwsza tego typu plenerowa impreza w ramach drugiej edycji projektu Trener Osiedlowy, która prowadzony jest przez Chrobrego, a finansowa przez Gminę Miejską Głogów. Trener Osiedlowy to cykl bezpłatnych treningów dla dzieci i młodzieży, prowadzonych na ośmiu przyszkolnych boiskach i prowadzonych przez zespół wykwalifikowanych trenerów. Niekiedy wszystkie grupy wychodzą poza swój obszar, na basen czy na mecz Chrobrego. Teraz wszyscy stworzyli drużyny i aby rywalizować między sobą spotkają się na dużej imprezie.

 

Zapraszamy wszystkich, także tych nie biorących udział w treningach, w sobotę o godz. 16.00 na stadion ChG. W programie m.in. cykl sportowych konkurencji, dmuchańce, nagrody i poczęstunek. Impreza potrwa do godz. 18.00.  ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.