[KONKURS]: Wakacje z Podbeskidziem!

25 Jul 2017 Share

Wakacyjny okres ruszył już pełną parą, więc czas na rozpoczęcie tradycyjnego, letniego konkursu fotograficznego Wakacje z Podbeskidziem.

Rok rocznie konkurs ten cieszy się sporym zainteresowaniem i miejmy nadzieję tak będzie i tym razem! Udział w konkursie wziąć mogą wszyscy kibice TSP, którzy spędzając wakacje nie zapominają o Góralach. Tradycyjnie czekamy na zdjęcia z miejsc, w których będziecie wypoczywać, na których musicie pokazać jak kibicujecie Podbeskidziu. Najciekawsze, najbardziej kreatywne fotografie zostaną nagrodzone! Liczymy na waszą inwencję twórczą i wspominając poprzednie edycje naszej zabawy już nie możemy się doczekać, co też takiego tym razem nam wyślecie :) Do dzieła! 

 
Fotografie należy przesyłać na e-mail: konkurs@tspodbeskidzie.pl: z tytułem "Wakacje z Podbeskidziem" lub pocztą tradycyjną. Przy wypełnianiu formularza nie zapomnijcie podać danych kontaktowych, w tym numeru telefonu! 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.