„Twój Biznes – Twój Ruch”. Czas start!

20 Sep 2017 Share

„Twój Biznes – Twój Ruch” – takie hasło znalazło się na koszulkach piłkarzy „Niebieskich” w spotkaniu z Górnikiem Łęczna. Przy Cichej właśnie ruszyła promocja nowego projektu!

– Jesteśmy nie tylko najbardziej utytułowanym klubem piłkarskim w Polsce, lecz również organizacją kierującą się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Mając na uwadze dobro naszych interesariuszy oraz wpływ wywierany przez nas na otoczenie społeczno-ekonomiczne, od dawna angażujemy się w rozmaite akcje charytatywne, a także przedsięwzięcia integrujące lokalne społeczności i środowiska biznesowe na terenie całego województwa śląskiego – czytamy w komunikacie.

 

Najnowszą inicjatywą "Niebieskich" jest projekt „Twój Biznes – Twój Ruch”. Jest on przeznaczony dla przedsiębiorstw pragnących poszerzenia spektrum obecnych kontaktów biznesowych oraz poszukujących dodatkowych kanałów promocji swoich produktów i usług w oparciu o ścisłą współpracę z Ruchem.

 

 

– Wychodzimy do przedsiębiorców z bardzo ciekawą ofertą – mówi Michał Dubiel, Wiceprezes Zarządu Ruchu Chorzów. – Wzorem zachodnich klubów, chcemy stworzyć przy Cichej grupę biznesową, która w trudnych czasach będzie wspierać Ruch i pomoże w odbudowie tego legendarnego Klubu. Nie jest to jednak wyciąganie ręki po pieniądze. Nasi partnerzy mogą liczyć na szeroki wachlarz świadczeń m.in. promocję na stadionie, udział w cyklicznych spotkaniach biznesowych i klubowych eventach, czy spersonalizowane i atrakcyjne kampanie reklamowe za pośrednictwem naszych kanałów informacyjnych, dzięki którym można z łatwością dotrzeć ze swoją ofertą do szerokiego grona fanów „Niebieskich”. W tym miejscu należy dodać, że kibice również skorzystają na naszym projekcie – podkreśla Michał Dubiel. – Wszystkich Przedsiębiorców, którzy chcieliby uczestniczyć w naszym projekcie, serdecznie zapraszamy do współpracy! – zakończył wiceprezes Ruchu.


Szczegółowe informacje na temat projektu „Twój Biznes – Twój Ruch” znajdziecie w specjalnych zakładkach umieszczonych na naszej stronie internetowej, a także na broszurach rozdawanych na stadionie przy Cichej.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.