„Niebieskie” zajęcia przy Cichej

31 Aug 2017 Share

Podopieczni Punktu Opieki nad Dzieckiem w Chorzowie wzięli dziś przy Cichej udział w „Niebieskiej lekcji historii” oraz „Niebieskim WF-ie”

Dzieci rozpoczęły swoją wizytę na stadionie Ruchu od zwiedzania całego obiektu i wykładu dotyczącego najciekawszych faktów z bogatej historii  14-krotnego Mistrza Polski oraz sylwetek jego najlepszych piłkarzy. Dzieciaki weszły na trybunę górną, zajrzały do kawiarenki klubowej, w której zobaczyły najcenniejsze trofea Ruchu, a także miały okazję przyglądać się przygotowaniom zawodników „Niebieskich” do kolejnych ligowych zmagań.

 

 

W drugiej części spotkania nadeszła pora na najbardziej wyczekiwany przez gości element wizyty przy Cichej, czyli trening z piłkarzami Ruchu. Kapitan „Niebieskich” Maciej Urbańczyk oraz Miłosz Przybecki poprowadzili dla dzieci zajęcia w ramach projektu „Niebieski WF”. Dzieciaki z wielkim zaangażowaniem wykonywały ćwiczenia proponowane przez piłkarzy, a na koniec rozegrały z nimi mini mecz. Na pożegnanie Miłosz i Maciek rozdali uczniom autografy i wykonali sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Goście otrzymali także zaproszenie na wybrany domowy mecz Ruchu.

 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.