„Czermin kibicuje Stali!” – gorący doping na Sektorze Rodzinnym

17 Oct 2017 Share

Wyjątkową niespodziankę dla piłkarzy przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Czerminie. Pomimo później godziny, liczną grupą stawili się ma mieleckim stadionie by dopingować drużynę Stali w pojedynku z Chojniczanką Chojnice.

Atrakcje dla wszystkich Małych Kibiców zgromadzonych na Sektorze Rodzinnym przygotowały animatorki z Przedszkola Terapeutycznego „Słoneczko”. Tradycyjnie już zadbały o to, by każdy mógł cieszyć się z pomalowanej w barwy klubowe twarzy! W przerwie do wspólnej zabawy przyłączyli się Rafał Grodzicki i Szymon Przystalski, były pamiątkowe zdjęcia i autografy.

 

 

Sektor Rodzinny to wydzielone, bezpieczne miejsce, w którym rodzice mogą razem z dziećmi spokojnie obejrzeć mecz, gdzie malujemy dzieciom twarze w klubowe barwy, organizujemy wspólne zabawy i uczymy kulturalnego dopingu.

 

 

Przypominamy, że dzieci do 13. roku życia mają bezpłatny wstęp na wszystkie mecze rozgrywane na mieleckim stadionie. Na obiekt mogą wejść razem z opiekunem posiadającym ważny bilet. Spotkania ligowe mogą na preferencyjnych warunkach oglądać grupy zorganizowane tj. wycieczki szkolne, akademie piłkarskie, a także posiadacze „Karty Rodziny 3+”: bilet dla rodzica tylko 1 zł, dzieci do 13 roku życia za darmo (minimalna ilość biletów: 1 rodzic + trójka dzieci – za okazaniem karty i dowodu tożsamości).

 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.